Soutěž s bonusem a můžeš fandit našim v kotli na ME ve fotbale!

Víte o tom, že váš milovaný bude v době od 10. června do 10. července okupovat televizi? Pravděpodobně s ním nebude příliš řeč, protože propadne šílenství jménem Mistrovství Evropy ve fotbale 2016. Cože? Budete zápasy sledovat společně sním? V tom případě pro vás máme skvělou zprávu. Vaše partnerská idylka může být ještě lepší, protože můžete vyhrát 2 vstupenky na zápas mezi reprezentací České republiky a Chorvatska. Soutěž s bonusem vás dostane přímo do středu dění… Ale vše pěkně popořádku.

the-ball-428317_1280

Letos to bude 40 let od doby, kdy v roce 1976 české mužstvo vyhrálo titul mistrů Evropy. V závěrečném zápase porazili Němce na penalty. Uběhlo však spoustu vody a stejný úspěch už žádná sestava nezopakovala. Kdo ví, třeba se to letos zlomí. No a vy můžete být u toho! Soutěž s bonusem je určena pro každého, kdo nechce trávit fotbalový svátek doma nebo v hospůdce. Sbalte si kufry, protože možná poletíte do Francie, kde se MS Evropy 2016 odehraje!

Soutěž s bonusem má velmi jednoduché podmínky. Stačí, když zaregistrujete svou e-mailovou adresu, čímž se dostanete do slosování. No a pokud budete chtít zvýšit šanci na výhru (a to rovnou dvojnásobně), nasdílejte informace o soutěži na Facebooku.

Co se týče fotbalového utkání mezi Českou republikou a Chorvatskem, proběhne 17.6.2016 na stadionu Stade Geoffroy-Guichard, což je domovské hřiště týmů AS Saint Etienne. Tribuny tohoto víceúčelového komplexu pojmou 42 000 diváků.

Další skvělá zpráva je, že Soutěž s bonusem zahrnuje také výhru od kvalitní sázkovky Unibet. Výherce dostane ke vstupenkám atraktivní bonus v podobě 3 free spinů na automatu měsíce a k tomu sázku v hodnotě 1€ na libovolnou sportovní akci. Zahrát si o peníze bez rizika, to je snem každého sázkaře.

Věříme, že atmosféra na francouzském stadionu strhne každého. Nezbývá, než se zaregistrovat a začít soutěžit!