Na masáž sama nebo s přítelem

Masáž je jedním z nejlepších způsobů jak se uvolnit po náročném dni. Existují dokonce výzkumy potvrzující, že má pozitivní vliv na bojování se stresem a imunitu. Kromě toho když na vás někdo sahá na místech, kde to není běžné, je to neskutečně příjemné. Erotické masáže ten příjemný pocit dovedou až k maximu.

erotická masáž

Aby nedošlo k mýlce, erotické masáže nepatří mezi sexuální služby, přestože to tak podle názvu může vypadat. Nezahrnují orální ani klasický sex a ty nelze získat ani za příplatek. Přesto je to mnohdy silnější erotický zážitek než jakýkoliv sex, který jste v životě zažila.

Starobylé tantrické techniky masáže

Erotické masáže nejsou jen lákadlem pro pány. Provádí je většinou dámy, avšak to o nic nesnižuje příjemné pocity. Při masáži se vám uvolní ztuhlé a zablokované svaly, odbourá se stres a únava, prokrví pokožka a vnikne do vás nová energie a chuť do života. Navíc zažijete nepopsatelné pocity, když se vás někdo bude dotýkat na místech, kde je to nejpříjemnější.

Přímo pro ženy je určená masáž Joni, která vychází z tantrických technik. Joni v sanskrtu označuje ženské pohlaví, takže principem tohoto potěšení je jemné a něžné masírování výhradně intimních partií. V závěru obvykle dochází k vyvrcholení, což vás nakonec úplně uvolní. Mezi nejoblíbenější erotické masáže vůbec patří tantrická masáž s vyvrcholením, která využívá masážní techniky exotického východu. Celá je postavená na oddalování vyvrcholení, které je pak nakonec o to intenzivnější. Mnoho lidí na tantrické masáži zažije nejsilnější orgasmus svého života.

woman-9951_640

Přijde vám divné zažít erotickou masáž se ženou?

Je to úplně normální, ale pokud se vám to nezdá, nenuťte se. Můžete s sebou vzít přítele a společně si zpestřit vztah neobvyklým zážitkem! Inspirací pro masáž pro dva je tantrická masáž, takže i tady masérka používá nahřáté ručníky, voňavé masážní oleje a hravá peříčka.

Vyzkoušíte to? Nemusíte se vůbec stydět. Erotické masáže jsou běžnou službou, která prospěje celému organismu. A vy si je určitě užijete.