Společenský sál v Praze

Zkoordinovat nějakou událost o větším počtu hostů není lehké. Nezáleží na tom, zda jich bude 20 nebo 200. S každou událostí se váže řada problémů. V článku se dočtete o různých tipech, jak organizaci takové akce zvládnout.

Stoly nechat či odsunout pro tanec? Zdroj: www.hotelbelvedereprague.cz

Parking, lokalita, hotel

Je důležité, aby vaši hosté nebloudili po městě ve snaze dopravit se na místo konání akce. Čím blíže k centru se akce uskuteční, tím snáze se hosté dostanou na místo, ať už autem či spojem městské hromadné dopravy.

Porada či tisková konference

Dle počtu hostů je nutné zamluvit příslušně velký sál. Příjemné je, že například Bevedere, Hotel v Praze, nabízí možnost pronájmu konferenčních prostor v Praze od malých salonků po větší společenské sály. Jakožto pořadatel tedy máte z čeho vybírat.

Technické zařízení

Samozřejmostí všech sálů i salonků v Hotelu Belvedere je i pokrytí vysokorychlostním internetem. Možná uvítáte i flipchart či dataprojektor, což také není žádný problém. Dokonce i třešničky typu tlumočnické kabiny lze v konferenčních prostorech zajistit.

Hudba, raut, přípitek

Je zřejmé, že žádný ples se neobejde bez hudby, něčeho na zub a nějaké té sklenice vína. Cateringová služba se o vše postará a vy můžete posléze sklízet komplimenty od spokojených hostů. Zašlete nezávaznou poptávku manažerovi hotelu a domluvte se na termínu!