Studium MBA je vhodné i pro ženy

00-studium-mba-european-school-of-business-management-se-1200x600

Slyšela jste už o studiu MBA? V poslední době se stává doslova fenoménem. V zahraničí je o něj velký zájem už několik let, hlavní vlna popularity v ČR však teprve přichází. Oblíbené je určitě i díky tomu, že se do něj může pustit opravdu každý. I vy!

Studium MBA je postavené trochu jinak než většina českých forem vzdělávání. Lektoři se ve svém výkladu zaměřují zejména na poznatky využitelné v praxi. Vítaná je živá diskuze nad problémem a vzájemné předávání zkušeností. Úspěšný absolvent získá po splnění všech povinností (tvorba seminárních prací nebo případových studií a obhájení závěrečné práce) profesní titul MBA.

MBA je zkratka z Master of Business Academy, a tak vás už nejspíš napadá, že půjde především o podnikovou sféru. Konkrétní zaměření záleží na instituci, kde studujete, a její nabídce. Můžete se specializovat na ekonomiku, obchod, veřejnou správu, nebo něco úplně jiného. Získané znalosti užijete na manažerské či jakékoliv vyšší pozici.

Časově flexibilní výuka

MBA vystudujete třeba při práci a s dětmi. Žádné každodenní chození do školy se totiž nekoná, místo toho se vzděláváte podle svých časových možností. Moderní online studium vám dává možnost učit se odkudkoliv, kde je počítač a připojení k internetu. Za celý rok studia se konají pouze čtyři celodenní osobní workshopy probíhající v Praze. Tedy aspoň takového přístupu se dočkáte na European School of Business & Management (ESBM), která patří mezi nejznámější instituce poskytující MBA u nás.

Kvalitní vzdělání podle Oxfordského modelu

U ESBM je možné se studiem začít kdykoliv. Vyberete si svou specializaci z 10 možností a studijní program si sestavíte sama. Studium je rozdělené do tří bloků. V tom prvním je nutné absolvovat povinné moduly pro všechny, od druhého už se ale dělí podle specializace a zájmu.

Za kvalitní vzdělání jsou zodpovědní lektoři z praxe, obsah a formát výuky je založen na Oxfordském vzdělávacím modelu používaném po celém světě. Je unikátní hlavně tím, že se zaměřuje na rozvoj schopností a dovedností studenta.

Chcete i vy rozšířit své znalosti a zvýšit svoji hodnotu na trhu práce? Podívejte se na bližší informace přímo na webu ESBM.