Tipy na tradiční i netradiční dovolenou

kypr

Nechcete letošní léto sedět doma, a chcete už konečně někam vyrazit? Pokud je tomu tak, máme pro vás několik zajímavých tipů. A to jak na dovolenou, která bude tradiční, tak i na tu, která bude spíše netradiční. A tou začneme. Využijte last minute na Severním Kypru. Právě tato země je často opomíjená, i když neprávem. Je to dáno hlavně tím, že jsou o ni sváděny neustálé boje – dnes už však jenom v administrativní rovině. Přitom z hlediska turistického ruchu nabídne tento ostrovní stát nejenom jistotu nádherných pláží, ale i mnoha památek. Vzhledem ke své poloze je také vyhledávaným místem i pro podzimní dovolenou, spojenou s teplem.

itálie

Lákají vás tradiční destinace?

Pokud chcete být věrni jistotám, rozhodně zklamáni nebudete. I když zde možná potkáte více Čechů, krásy se různým zemím určitě odepřít nedají. Pokud se podíváme na ty, které jsou často spojovány s leteckou dopravou, jde o země jako:

  • Bulharsko
  • Španělsko
  • Řecko

Mezi oblíbená lákadla však patří i země, kam můžete pohodlně vyrazit vlastním autem. A za pár hodin jste u moře. Je to nejenom Chorvatsko, ale i tradiční dovolená v Itálii, která v tomto směru zcela určitě nadchne. A jaké lokality nezklamou? Na severu je to Benátská riviéra, zatímco o něco jižněji Palová riviéra. V obou místech budete zaručeně nadšeni.

Jak na správný výběr?

Roli dnes hraje nejenom termín, ale i kvalita ubytování, možnosti dopravy, nebo zajištěné stravování. Hledět je dobré i na cenu. Pokud hledáte ty nejlepší, vyberte si last minute na Tiptravel.cz. Tedy na webu, který se zaměřuje na každého zájemce o dovolenou, který hledá kombinaci širokého výběru a opravdu velmi nízkých cen. Řekněte sama, kde jinde byste našla kvalitní all inclusive dovolenou třeba jenom za pár tisíc? Navíc není třeba zůstávat jenom v Evropě, protože nadchnou i místa na severu Afriky, či na pomezí Asie.