Úleva v podobě masáže u vás doma

Není nic příjemnějšího než se po náročném dni svěřit do rukou zkušeného maséra, který si pohraje se ztuhlými svaly, aby se tělo uvolnilo. Mnoho žen si tenhle luxus nedopřává z časových důvodů. Přijdou domů, chystají večeři, starají se o děti. Na to, aby jely někam na masáž, už nezbývá čas. To všechno ale mění možnost mobilních masáží.

Wellness_05

Všude se tvrdí, jak je dnešní doba hektická a lidé nemají na nic čas. Tomu se přizpůsobují i známé služby. Rohlíky si místo v supermarketu můžeme objednat přes internet a také na masáž už není třeba nikam chodit.

Nemám doma vybavení

Žádné nepotřebujete. Fyzioterapeut/ka z mobilních masáží Praha navštěvuje zákazníky s veškerým potřebným vybavením. Vozí si s sebou masážní lehátko a židličku, cvičební pomůcky, masážní oleje a dokonce ručníky. Přijede, vykoná svou práci, odjede a doma nezůstane žádný nepořádek. Vy ušetříte čas strávený cestou.

O službu je v Praze docela zájem. Už dlouho se mluví o tom, že obliba masáží v ČR stoupá. Zatímco před několika desítkami let je poskytovali jednotlivci spíše soukromě, dnes se to jen hemží masážními salóny, které nabízí thajské, havajské a všelijaké jiné masáže. Zajímavě zní třeba taková čokoládová. Ceny jsou přitom různé od několika stokorun až po tisíce. Záleží na druhu i na kvalitě fyzioterapeuta/maséra. Masírovat mohou oba, ale zatímco masér má za sebou pouze 15 denní kurz, fyzioterapeut vystudoval bakalářský či magisterský program fyzioterapie na VŠ. Má tedy znalosti anatomie, ortopedie, chirurgie, masáží, …

Někteří lidé blahodárným účinkům masáží věří, jiní si je objednávají proto, že si chtějí odpočnout a uvolnit se. Faktem zůstává, že kromě uvolnění natažených svalů pomáhají s odplavením stresu, posílením imunitního systému a udržováním krevního tlaku. Povídá se, že bolest ustoupí dokonce i tehdy, když si necháte namasírovat jinou část těla než tu bolavou. Během masáže se totiž v těle vytváří látky, které snižují pocit bolesti.