Třiadvacetiletá Američanka chce být nejtlustší ženou na světě

Třiadvacetiletá Američanka chce být nejtlustší ženou na světě

Třiadvacetiletá dívka se pomalu, ale jistě sama zabíjí. Chce se stát nejtlustší ženou světa a dobrovolně se přejídá.

Zbláznila se snad? Jak jinak si to vysvětlit? Původně krásná, zdravá, štíhlá dívka Tammy Jung se rozhodla zviditelnit se tím, že se stane nejtlustší ženou světa. Už dnes váží 101 kg a stále přibírá.

Dalším paradoxem je i to,   že ji v tomto bláznivém snu podporuje i její přítel, Johan Ubermen, který je o pět let starší.  Johan ji lije mléčné koktejly a zmrzlinu do krku přes trychtýř. Mladá dívka se i přes varování lékařů nechce svého snu, být nejtlustší ženou světa, nechce vzdát.

“Nikdy jsem nebyla šťastnější, jako když jsem začala přibírat. Nic mě nezastaví v dosažení mého snu. Vím, že je to kontroverzní, ale nikomu do toho nic není. Jíst mě dělá šťastnou,” cituje Američanku list Daily Mail.

Jungová prý měla dřív se svojí postavou problém. Myslela si, že je tlustá a měla nízké sebevědomí. V mládí hrávala volejbal a fotbal a vážila kolem 50 kilo. Pak se ale rozhodla přibírat. Přestala sportovat, přibrala a její tloušťka jí začala připadat sexy a ženská. Denně sní 30 koblih, spoustu palačinek, vaflí a jídla z fast foodů.

“Den začínám velkou snídaní s vaflemi, smetanovým sýrem, slaninou a klobásou, pak odpoledne zamířím do McDonald’s na několik hamburgerů,” prozradila.
“Díky trychtýři můžu pít koktejl, i když jsem po dni plná jídla,” dodala.Během dne pořád jí sýr a na večeři nemá problém spořádat pizzu nebo mexické jídlo a na konci dne si dopřeje smetanový koktejl a celou vaničku zmrzliny.

Kaliforňanka se snaží své přibírání na váze náležitě zpeněžit. Její fanoušci ji můžou při jídle sledovat on-line a platí za to. Měsíčně si takhle vydělá v přepočtu kolem 30 tisíc korun.

Napsat komentář