Ubytování Blansko nabízí skvělé podmínky pro letní dovolenou

Plánujete rádi dostatečně dopředu letní dovolenou a rádi byste letos navštívili okolí Moravského krasu? Rezervujte si již nyní v polovině dubna pobyt v hotelu Probe, který se nachází v moravském městě Blansku. Právě toto jihomoravské město je považováno za pomyslnou bránu Moravského krasu. Ubytování Blansko nabízí ubytování v osmdesáti pokojích s vlastním sociálním zařízením. Hotel disponuje také restaurací. Hotel Probe poskytuje útulné prostředí pro dovolenou či prodloužený víkend rodinám s dětmi, seniorům i jednotlivcům. Dalším důvodem, proč si vybrat pro pobyt právě ubytování Blansko, je velmi příznivá cena. Ceník najdete na webových stránkách našeho hotelu www.hotelprobe.cz.

Z ubytovny Blansko můžete podnikat nejrůznější výlety do okolí. Kdo přijede do Blanska, rozhodně by si měl udělat čas na prohlídku Punkevní jeskyně s propastí Macocha. Svou krásnou krápníkovou výzdobou Vás ohromí také Kateřinská jeskyně či jeskyně Balcarka. Kromě jeskyní Moravského krasu lákají turisty také mnohá jiná zajímavá místa. Vaší pozornosti by rozhodně nemělo uniknout Museum železa v Josefově, Klamova  huť u Blanska či větrný mlýn v Rudici. Patříte-li k vášnivým návštěvníkům českých a moravských hradů a zámků, pak nezapomeňte na zámky v Blansku, Rájci nad Svitavou a zříceninu hradu v Holštejně.

S dětmi si užijete také jeskyni Rudka v Kunštátě nebo Westernové městečko v nedalekých Boskovicích. V parných dnech můžete ke zchlazení využít blanenský aquapark. Blansko a jeho okolí nabízí také vynikající podmínky pro cykloturistiku, neboť město protíná cyklostezka srdcem jižní Moravy.