Zábavní park BRuNO – unikátní atrakce na dosah ruky

Hledáte ideální místo pro uspořádání dětské narozeninové oslavy, firemního večírku anebo teambuildingu? Rozhodněte se pro unikátní prostředí zábavního parku BRuNO. Jen si představte, že se zde konají akce nejrůznějšího typu, jako jsou večerní lítání pro dospělé, nocování dětí či letní příměstské tábory s Brunem. Pokud vás po dovádění na atrakcích přepadne hlad, navštivte stylovou restauraci, do které se dostanete průchodem z BRuNO family parku.

Teambuilding v Brně vás mile překvapí

Plánujete teambuildingovou akci? Dopřejte svým zaměstnancům skvělé zážitky v zábavním parku v Brně. Někdy se i dospělí potřebují chovat jako malé děti, proto jim odreagování ve světě plném atrakcí prospěje. Pakliže si rezervujete teambuilding v Brně, užijete si famózní aktivity, které jsou v České republice ojedinělé. Vstupte do světa dětských radovánek, protože nikdy neomrzí. Možná vás osloví Pavoučí, Brunův a Opičí komín, atrakce propojené chodbami anebo autodrom, tobogány, skluzavky a plovoucí lodičky. Na první pohled vás zaujme dechberoucí vyhlídka se skleněnou podlahou měřící 22 metrů.

Zábava pro všechny generace

Možná jste nevěděli, že je určen zábavní park BRuNO pro děti i dospělé. Počítejte s populárními animačními programy, jen tak se nejmenší návštěvníci pobaví na maximum a jejich rodiče mohou s klidnou duší relaxovat po svém. V každém případě se jim zalíbí restaurace Brno nabízející sladké i slané speciality. Teambuilding v zábavním parku BRuNO je vždy nezapomenutelný. Je libo tajemno nočního centra určeno pouze pro dospělé? Zažijte něco ojedinělého. Ukažte svým zaměstnancům, jak si jich vážíte, a uskutečněte pro ně Family Day nabitý zajímavým programem s animátory a soutěžemi. Nenechejte nic náhodě a pronajměte si moderní prostory ještě dnes.