Udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Vyrobte originální fotokalendář!

Rádi byste si na pracovní stůl položili hezký kalendář, ale nemůžete na žádný natrefit? Nezoufejte, máme řešení.

03_stolni

U HappyFoto si můžete nechat vyrobit originální kalendář z vlastních fotografií. Pokud si rádi připomínáte hezké chvíle, bude to ten nejlepší kalendář, co jste kdy měli.

Chtěli byste na pracovním stole více fotografií své milované rodiny? I zde se bude hodit fotokalendář, kdykoliv si ho můžete prolistovat a potěšit se pohledem na své blízké. Kalendář s fotografiemi se může stát i skvělým dárkem pod stromeček pro vaši rodinu či přátele.

07-kalendar s lyzovackou02_rodina

Dárek nejen na Vánoce

Tento originální kalendář můžete věnovat během celého roku. Oproti běžným kalendářům má jednu nesmírnou výhodu – nemusí vůbec začínat lednem, jak je zvykem. Pokud ho tedy budete chtít darovat např. v srpnu, začne srpnem.

06-kalendar s morem03

Jaký typ kalendáře zvolit?

Nejoblíbenější je nástěnný fotokalendář, ale lze nechat vyrobit i plánovací či stolní. Vraťme se k nástěnnému kalendáři.

Co k výrobě nástěnného kalendáře budete potřebovat?

Bude to velice jednoduché. Nejdříve si promyslete, jaké fotografie na kalendář umístíte. Celkem jich bude potřeba 13 (jedna fotografie je úvodní). Až budete mít vybrané fotografie, které budete chtít do kalendáře umístit, navštívíte stránky www.HappyFoto.cz. Tady si uložené fotografie přetáhnete do šablony, připíšete několik slov nebo můžete kalendář i ozdobit různými obrázky, piktogramy či použít do kalendáře nějaké efekty, na výběr jich je v šabloně opravdu hodně. Až budete se svým dílem spokojeni, program vás bude navigovat krok za krokem až k úspěšné objednávce. Do tří dnů by vám měl přijít hotový kalendář poštou.

08-kalendar se snehulakem0502-kalendar s kockou

Časopis pro ženy doporučuje společnost HappyFoto.cz

Obyčejné kalendáře tiskne na kvalitní papír, ty luxusnější ale vyrábí ve své fotolaboratoři na velice kvalitní fotopapír. Proces vyvolání na fotopapír prochází tradičním stejným postupem, jako u klasické fotografie. Navíc tento papír obsahuje ochrannou vrstvu, aby uchránila váš kalendář před otisky prstů a znehodnocením celého díla.

Zaujala vás tato možnost? Ceny i více informací na HappyFoto.cz.