Udělejte svému partnerovi radost

Vybírat dárek pro svůj protějšek bývá rok od roku těžší. Překvapit ho nějak není jen tak. Je pravděpodobné, že jste mu ještě nezkusili dát dárek, který by byl pomocí pro oba dva a zároveň je potěšil. Přitom koupení erotické pomůcky dokáže skvěle oživit váš vztah.

Proč se nebát?

V oblasti přemýšlení o sexualitě se lidstvo za posledních padesát let posunulo hodně dopředu. Zdaleka ne však tolik, aby se často stále nejednalo o tabu. Často mají i dlouhodobí partneři problém říct si navzájem své erotické tužby, což ovšem o mnoho zhoršuje jejich intimní hrátky. Přitom takový vibrátor nebývá problém zapojit do běžných milostných hrátek, rozhodně nejde jenom o nástroj k ženské masturbaci.

O typech vibrátorů se více dozvíte v tomto videu

Doporučení

Jedním z hitů současnosti je určitě vibrátor We-Vibe Sync. Na první pohled není poznat, že by šlo o vibrační pomůcku. Jeho rafinovanost však spočívá v tom, že se dá používat přímo během soulože a pomáhá tak ve vzrušení oběma partnerům. Jeho deset vibračních programů přivodí slast opravdu každé ženě. Navíc je možné ho ovládat i dálkově, případně dokonce mobilním telefonem. Díky ohebnosti se přizpůsobí každému tělu, navíc je i vodotěsný, tudíž vzít si ho do sprchy nebo vany není žádný problém. Muž během styku ocení užší vagínu, tudíž jde o opravdu vhodnou pomůcku pro páry.

Oživte svůj sexuální život

Rad, jak na žhavý sex, najdete stovky. Vzrušující je například posílání SMS zpráv s různými úkoly, a to klidně i když sedíte proti sobě. Zároveň můžete být takto v kontaktu po celý den a nažhavit se pořádně na večer. Takové svíčky dokážou také neskutečně zlepšit atmosféru a vytvořit romantiku. Jistě taky nezapomeňte navštívit sexshop, kde si vyberete ze stovek různých pomůcek, které váš život dokážou změnit k lepšímu.