Toaletní stolek se zrcadlem: Domácí kosmetika se stane hračkou

Už vás maximálně zlobí chvíle strávené před koupelnou a žadonění o její uvolnění? Bez ranního kosmetického rituálu se my ženy neobejdeme a často potřebujeme řešit další detaily i v průběhu dne! Právě proto se vyplatí vsadit na elegantní alternativu tradiční koupelnové skříně se zrcadlem. Řeč je o toaletním stolku, který představuje maximálně kompaktní, funkční a stylové řešení. Buďme tedy konkrétní a podívejme se na to, co se vyplatí při nákupu brát v potaz a jaké toaletní stolky jsou dnes k dispozici.

Spousty funkčních prvků

Nesmírně důležité je vybavení toaletního stolku. Jeho interiér by měl být uspořádán tak, aby konkrétní uživatelce dokonale vyhovoval. Nemůže se jednat pouze o jednoduchou skříňku, kam jen tak ladem a skladem uložíte své šminky, hřebínek a další věci. Výbornou volbou jsou moderní toaletní stolky se zrcadlem vyznačující se přítomností několika skříněk s policemi. Disponují navíc několika oddělenými prostory pro dané vybavení. Velmi praktickou záležitostí je posuvné zrcadlo.

Dopřejte si komfort

V koupelně také tradičně chybí dostatek prostoru pro pobyt před zrcadlem. Moderní toaletní stolek si dáte do ložnice přesně na místo určené, kde bude okolo vás spousty volného prostoru. Navíc může být součástí kompletu i pohodlná polstrovaná sedačka. Na taburet se posadíte a na bolavé nohy ze stání před zrcadlem můžete velmi rychle zapomenout. Toaletní stolek se zrcadlem je variabilním kusem nábytku, který si budete moci přestěhovat dle vlastní potřeby.

Designově do ložnice určitě padne

Tak to se můžete vsadit. Máte-li doma třeba ještě elegantní šatní skříně s posuvnými dveřmi, vytvoříte hodně zajímavý komplet, který bude ladit. Moc hezké jsou tradiční černobílé kombinace anebo varianty s dřevěným designem typu buku nebo dubu. A co třeba takový styl vintage? Fantazii se meze nekladou a na dona-shop.cz si jistě najdete tu správnou variaci.