Vaginální mapování změní vás i vaše sexuální prožitky

Vaginální mapování je revoluční technikou, která vám pomůže uvolnit se a vnést do vašeho sexuálního života potěšení a hloubku. Díky této technice se zbavíte intimních traumat a budete lépe vnímat své tělo. Změní se vaše sexuální prožitky, lépe poznáte sama sebe a budete šťastnější.

Vaginální mapování vám pomůže uvolnit pánevní dno, zbaví vás necitlivosti, bolesti nebo nepříjemného napětí při sexuálním styku a umožní vám vnést do vašeho sexuálního života potěšení a hloubku, o které se vám předtím možná ani nesnilo. Dokonce i ženy, které již vedou radostný milostný život, jsou mnohdy překvapeny, jaké rozkoše mohou dosáhnout.

Cítíte-li při styku s partnerem bolest, napětí, nebo naopak necítíte téměř nic, prodělalo vaše tělo pravděpodobně trauma, které mohlo být způsobeno nepříjemným sexuálním zážitkem, gynekologickým zákrokem, nebo dokonce bolestmi a napětím při porodu. Tyto nepříjemné zážitky jsou uloženy v buněčné paměti v intimních partiích ženy a při každém styku je žena znovu prožívá, aniž by si to uvědomovala.

Vaginální mapování vás zbaví intimních traumat

Vaginální mapování spočívá ve stimulaci konkrétních bodů v intimních partiích. Díky této technice vědomě procítíte staré a již bez příčiny se vracející nepříjemné pocity, které ve vašem těle vytvořily blok, a necháte je ze svého těla jednou provždy odejít.

Proč vyhledat tzv. Sexuological Bodyworkera?

Pokud uvažujete nad terapií formou vaginálního mapování, doporučujeme vyhledat certifikovaného Sexuological Bodyworkera, který přesně ví, jak má být při vaginálním mapování postupováno, abyste se cítila bezpečně a metoda byla opravdu účinná. Tuto techniku dnes provádí mnoho terapeutů, ale ne všichni jsou skutečně kompetentní. Zkušený a certifikovaný Sexuological Bodyworker si nejprve ověří vhodnost metody a bude postupovat tak, jak budete potřebovat. Průběh terapie si klientky určují samy a na prvních sezeních klientky projdou jemnou průpravou, která je při této metodě nezbytná.