Vybavte se na zimu třpytivými válenkami a tunely

stylomat-valenky

Chcete se udržet v teple a přitom zůstat šik? Věnovat k Vánocům kvalitní a užitečné dárky? Doladit svůj zimní outfit módními doplňky, jež jsou právě v kurzu? V klasických válenkách a sněhulích se budete cítit nanejvýš pohodlně. Kozačky nad kolena budete s oblibou nosit do práce. Ze všeho nejvíc dbejte na kvalitní pokrývku hlavy, teplé rukavice a šálu.

stylomat

Letošní zimní trendy

Nazouvací válenky a sněhule jsou nesmírně pohodlné a hodí se pro každodenní nošení. Zvláště válenky se nyní těší velké oblibě. Proč tomu tak je? Nepůsobí na vás příliš domácky? Ano, jsou to většinou „nazouváky“ bez zapínání, ale mohou vypadat velmi elegantně a luxusně. Tak vyhlíží kupříkladu válenky z eko-kůže v jednoduchých barvách bez zvláštního zdobení, jež se asi nejvíce hodí do sněhu. Nechybí jim hřejivá kožešina, která může stylově vykukovat i ven. Na látkových válenkách bývají často našity i flitry, pokud na ně nedáte dopustit, neváhejte po nich sáhnout. Válenky jsou různě vysoké a zahřejí vás při procházkách zimním lesem. Kozačky nad kolena se hodí do města, práce, na akce a neměly by chybět v zimním šatníku žádné ženy. Kozačky umožňují nosit sukni i v nejtvrdší zimě díky kožešině uvnitř a budete v nich vypadat za každých okolností velice svůdně.

stylomat-tunel

Módní doplňky

Kompletní výbavu na zimu by měla zahrnovat i vkusnou čepici, rukavice a šálu. Všechny doplňky by spolu měly barevně ladit a společně s botami a vhodně zvolenou kabelkou tvořit outfit podtrhující vaši osobnost. Jste spíše sportovní nebo elegantní? Kvalitní dámská čepice by v každém případě měla mít uvnitř hřejivý kožíšek a neměla by profouknout. Dvojitou kožešinu mohou mít i rukavice. Lehký šál si odložte na jaro. Letos jsou v kurzu kruhové/komínové šály, jež najdete i pod přiléhavým označením tunely. Vyrábí se z různých materiálů, například z teplého a příjemného akrylu, ten může mít i podobu elegantního jemného kožíšku. Šálu jednoduše navléknete na krk a jste připraveny na jakoukoli nepřízeň počasí. Vybavte se do zimy zavčasu!