Najděte perfektní vánoční dárek pro svou drahou polovičku

christmas-1775511_1280

Nechceme vám přidělávat starosti, ale Vánoce se opravdu blíží. To znamená, že je na čase začít vymýšlet dárky pro svou rodinu, přátele a také svou drahou polovičku. Pro někoho je to možná nejsnadnější dárek – svého přítele byste přece měla dobře znát, možná jste na tom ale přesně naopak – chcete se vytáhnout něčím skutečně dobrým, jenže nápady ne a ne přijít.

Nejdříve si stanovte rozpočet. Bylo by dobré se dohodnout se svou drahou polovičkou, kolik za vánoční dárky utratíte. Sice je to taková ošemetná otázka, která se špatně probírá, ale jestli vám to přijde trapné, představte si situaci, kdybyste se nedomluvili. Jeden z vás by se mohl cítit dost zahanbeně, až by dostal výrazně dražší dárek, než který daroval.

Nenechte se zlákat nabídkou obchodů

Všemožné obchody se budou až do Vánoc snažit vám vnutit své produkty za „výhodné“ ceny. Neskočte jim na to. Nekupte bez přemýšlení něco, co objevíte za výlohou. Nad dárkem je potřeba se zamyslet, musíte vzít v úvahu osobnost i zájmy vašeho muže. Zaměřte se třeba i na něco, co jste společně zažili, nebo co mu může vaše zážitky připomínat. Dárky, k nimž se váže nějaká citová vzpomínka, mají vždycky úspěch. Zamyslete se nad tím, co byste chtěla dárkem sdělit. Možná to naučíte i vašeho přítele a až bude příště prohlížet vánoční dárky pro ženy, vzpomene si na vás a vybere dárek, který vám padne přesně na míru.

Nezmínil se v poslední době o něčem, co by si přál?

Zavzpomínejte, jestli se váš muž v poslední době nevyjádřil, že by si něco přál. Nemusel to říct přímo, mohl se jen tak zmínit mezi řečí. Všichni občas utrousíme nějaké své přání nebo se tváříme nadšeně, když vidíme věc, kterou bychom chtěli. Zkuste ho tedy pozorovat, nebo se s ním rovnou vydejte do nákupního centra a sledujte, jak se bude na co tvářit. Pak mu to můžete koupit.

Nebojte se koupit nějaký vtipný či praktický dárek

Muži obvykle ocení praktické nebo vtipné dárky. Ta druhá kategorie je na výběr trochu snadnější, vtipné vánoční dárky pro muže na internetu vypátráte snadno. Zkuste například e-shop Darkoviny.cz a kupte mu hlídač klíčů, hanbatou bonboniéru či bombastické hodinky s vodotryskem.

Sice je ještě nějakou chvíli čas, ale nenechávejte výběr dárků na poslední chvíli. Vyhnete se každoročnímu shonu a ušetříte si nervy.