Jaké reklamní předměty máte doma vy?

promotional-products-694793_1280

Také je vaše lednice plná magnetek a všude kolem vás leží spousta propisek, u nichž ani nevíte, kde jste k nim přišli? Tak to nejste sami. Reklamní předměty se staly součástí našich životů a vymyslet takový, který by v dnešní době zaujal, je opravdu těžké.

Respektive až tak těžké to zase být nemusí. Když vám někdo daruje nový automobil potištěný názvem firmy, zřejmě jej jen tak někam neodložíte. To se ale v běžném životě nestává moc často, spíše při podpisu smlouvy dostanete reklamní propisku, na kterou okamžitě zapomenete a vzpomenete si na ni, až vám její náplň vyteče v kapse.

propaq-1

Existují ale také mnohem nápaditější varianty. Reklamní předměty s potiskem, které firmu nestojí statisíce a vy je při tom budete velmi rádi používat. Klasickým případem jsou doplňky oblečení. Šály, čepice či rukavice, které zahřejí v zimě a zároveň na sobě budou ukrývat logo či slogan společnosti. Nebo i reklamní hrníčky se zajímavým designem, které se budeme rádi používat, zkrátka spíše reklamní dárky než předměty.

Málokdo si uvědomuje, že má byt plný reklamních předmětů. Veškeré magnetky, pohledy či suvenýry z dovolených a výletů jsou reklamními předměty, které jsme si dobrovolně pořídili a platili za ně. Díváme se na ně rádi, protože nám připomínají skvělé chvíle, které jsme prožili. Stejně tak různá reklamní trička z festivalů.

propaq-2

Reklamní předměty zkrátka umí být užitečné. Mohou znám zpříjemňovat každodenní život, zkrášlovat bydlení i v nás vyvolávat příjemné vzpomínky. Stačí, aby se vybíraly s citem a společnosti se nebály být při odměňování svých zákazníků kreativní. Nabídka předmětů je v dnešních dnech opravdu obrovská, například katalog Propaq.cz čitá na 10000 reklamních předmětů včetně takových, které vám budou dělat radost každý den.