Vybíráme bytový textil do dětského pokoje

Zařizování dětského pokojíčku není tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Nedílnou součástí tohoto procesu je samozřejmě také výběr správného bytového textilu.

Prostor pro hraní i učení

Dětské pokoje slouží jako místnost na hraní, spánek a starším jedincům také na dělání domácích úkolů. Tím pádem je nezbytné celý prostor přizpůsobit tak, aby odpovídal všem potomkovým potřebám. Pro plácek určený na hraní a dovádění skvěle poslouží dětské koberce. Veselé motivy rázem dodají celému interiéru šmrnc a celkově jej oživí.
Nezapomínejte ani na okna! Dětské záclony nejen zabrání nepříjemným slunečním paprskům proniknout dovnitř, ale zároveň poskytnou soukromí. Rozhodnete-li se pro výrazné motivy, dbejte na to, aby celek nepůsobil příliš přeplácaně. Pokud už máte koberec s barevným potiskem, buďte ve výběru ostatního textilu opatrní. Barvy a dekorace by spolu měly ladit a ne vyvolat dojem nevkusného cirkusu. Vzpomeňte si na tu větu, která mluví o tom, že méně je někdy více.

Aby se dítěti dobře spalo

Jedním z nejdominantnějších kusů nábytku v každém pokojíku je určitě postel. Ta se neobejde bez kvalitního povlečení, které dopomůže potomkovi k lepšímu spánku. Při nákupu vždy dbejte na vkus dítěte. Vůbec se nebojte jej do celého procesu zapojit. Nechte jej, ať samo ukáže, jaké dětské povlečení je mu nejsympatičtější. Uvidíte, že v krásném hebkém povlečení se mu bude usínat jedna báseň.
Pokud jste už z celého procesu zařizování a nakupování věcí do pokojíku zoufalí, vsaďte na firmu Vesna. V nabídce má širokou paletu produktů (nejen) do dětských pokojů. Na trhu působí už pěknou řadu let a v současnosti se její prodejny nachází po celé České republice. Nechte se okouzlit kvalitními materiály za příznivé ceny a zařiďte svým dětem pokojíček jejich snů.