Kočičí strom – udělejte své kočce radost

Jestliže vlastníte čtyřnohého společníka – kočku, jistě jí budete chtít udělat občas radost. Ti, kteří ji mají, se o ni zpravidla velmi hezky starají, a tudíž jí rádi poskytnou možnost k uspokojení a radosti. Právě k těmto účelům poslouží kočičí strom, jenž má celou řadu využití. Vaše kočka si v něm odpočine a aktivně využije svou energii. Pojďme si ho společně představit.

Co je kočičí strom?

Jak už bylo řečeno, kočičí strom je jakýsi doplněk nebo forma hračky, kterou si vaše kočka okamžitě zamiluje. Skládá se z primárního kmenu, na který jsou napojeny ostatní části tohoto stromu. Mezi ně může patřit myška na hraní, relaxační domečky, kde bude mít kočka čas a prostor pouze pro sebe nebo velice oblíbená mistička na pamlsky. Pokud do ní dáte něco pravdu lahodného, máte jistotu, že se kočka bude o nový dárek ráda zajímat.

Jak kočka může kočičí strom využít?

I když si někteří z vás budou říkat, že má tento doplněk jen velmi málo využití, tak opak je pravdou. Vaše kočka si na něm může nejenom hrát a drbat se, ale také relaxovat nebo dokonce spát. Stane se tak jakýmsi jejím útočištěm a domovem ve vašem bytě. Hlavním důvodem ke koupi je však možnost vybití energie vašeho miláčka, aby vám nadále neskákal nahoře po skříních nebo po ostatním nábytku.

Z čeho je kočičí strom obvykle vyroben?

Kočičí stromy musí být pochopitelně vyrobeny z velmi pevných a tuhých materiálů, aby vydržely váhu i těžších zvířat. Většina z nich je vyroben ze dřeva, ovšem luxusnější kusy mohou být vyrobeny i z antracitu. Díky němu bude takový produkt dostatečně stabilní a masivní, takže vydrží i hrubší zacházení. Nemusíte se tedy bát, že by se vám v bytě převrátil a tím způsobil škody na majetku.

Kočičí strom je skvělý způsob, jak udělat své kočce radost. Neváhejte proto a jeden z nich si pořiďte.