Intenzívní jazykový kurz vás posune dál!

Rádi byste, ať již vy samotní nebo vaše děti, strávili léto nějak smysluplně? Přihlašte se na intenzívní jazykový kurz! 

Se studiem jazyků to nebývá vždy snadné. Své by o tom mohli vyprávět především takzvaní notoričtí začátečníci. Ti se do výuky sice pustí s notnou vervou, ale na určitém bodě se zaseknou a nejsou schopni se posunout dál. A další rok začínají nanovo. Přitom by jim mnohdy stačilo málo, třeba dobře zvolený intenzívní jazykový kurz. Pokud i vy byste se s výukou cizího jazyka rádi posunuli o stupínek výš, nezapomeňte v předstihu podat přihlášku.

Klasický versus intenzívní jazykový kurz

Intenzívní jazykové kurzy se od kurzů klasických odlišují, jak jinak, svou intenzitou. Na lekci nedocházíte jednou týdně, ale každý den. Výuka probíhá od dvou do několika hodin denně, sami si přitom můžete zvolit délku kurzu – největší popularitě se těší kurzy jednotýdenní a dvoutýdenní. Zvolit ale můžete i výuku delší.

Kurzy zaměřené na konverzaci

Další předností intenzívních jazykových kurzů je forma výuky jako taková. Renomovaná brněnská jazyková škola Orange Academy pořádající letní kurzy angličtiny, němčiny a francoužštiny se například primárně zaměřuje na konverzaci, která je nezbytná pro praktické zvládnutí jazyka jako takové. Právě konverzací se totiž studenti nejvíce naučí mluvit.

Hlavně mluvte!

Praktické zvládnutí jazyka totiž na mnohých klasických jazykových kurzech bývá podceňováno. Pokud studenti přitom nemají možnost své znalosti uplatňovat v praxi, tak si je dostatečně neosvojí. Proto se ve výuce neposunují dál. Právě intenzívní jazykové kurzy jim tento hendikep odstraní, a to i za minimální časový úsek. Divili byste se, jaké změny je možné dosáhnout i po týdnu intenzívní výuky. Chce to jen chtít. A nestydět se.

Studujte na Orange Academy

Jazyková škola Orange Academy své letní kurzy němčiny a angličtiny zakládá na moderních komunikativních metodách Effective English/Effektives Deutsch. V nabídce ale má i přípravné kurzy ke státní maturitě a zkoušce FCE stejně jako dětské letní intenzivní kurzy English Is Fun. Ty navíc jsou zábavné, plné her a soutěží. Věřte, že při nich se děti naučí víc než v lavici ve škole. Nejsou totiž vystresované testováním a zkoušením.

Slevy do konce června

Škola své kurzy pořádá hned na třech místech. Kurzy pro děti i dospělé probíhají v Zastávce u Brna (jazyková škola Zastávka u Brna) a v Pohořelicích (jazyková škola Pohořelice). Ve Znojmě (jazyková škola Znojmo) se konají jen kurzy pro dospělé. Tak neváhejte! Zaregistrujete-li se do konce června, čeká vás výrazná sleva!