Vydejte se objevovat krásnou přírodu a historické památky Severních Čech!

Severní Čechy jsou občas opomíjeny coby turisticky zajímavá destinace. Nabídneme vám proto několik tipů na výlety, jež naplní vaši cestovatelskou duši nevšedními zážitky. A budete se chtít vracet. Rozhodně byste měli navštívit Jizerské hory, které by mohly být tou pravou volbou pro vás. Nabízejí totiž kromě skvělého ubytování i vytříbenou kuchyni, avšak zároveň i spoustu zábavné aktivity pro celou rodinu.

Vybírejte si z bohaté nabídky ubytovacích zařízení

Penziony v Jizerských horách jsou připraveny uvítat turisty toužící po krásné přírodě a rozlehlých lesích, kterými vedou dobře značené turistické i cyklo trasy. Rozhodně nebudete zklamáni, pokud zvolíte jako svou základnu pro rodinnou dovolenou penzion Liberec. Jeho skvělá poloha přímo nabízí pestrost zážitků pro vaše děti, jako například blízkost přehradní nádrže Harcov, kde se báječně osvěžíte. Anebo pěšky v pohodě dojdete do zoologické zahrady, jež se nachází jen pár minut chůze od penzionu.

Upřednostňujete ubytování ve městě?

Pak i pro vás máme skvělý tip na ubytování, a to penzion Jablonec nad Nisou. Třešinkou na dortu je, že jste sice ve městě, ovšem neruší vás projíždějící auta a ruch velkoměsta. Určitě nezapomeňte zavítat i na vrch Ještěd, známou dominantu Liberce, či ráj pro děti, a to Centrum Babylon Liberec vzdálené od hotelu necelé čtyři kilometry. Přímo proti Babylonu se nachází známá IQLandie. Pokud ji navštívíte, pro jistotu si vyhraďte nejraději celý den volna. Budete odcházet naplněni úžasnými zážitky! Je to místo, kde se baví jak děti, tak i dospělí.

Pokud jsou vašimi oblíbenými výletními místy české pamětihodnosti a památky, avšak i turistika, cyklo anebo rybaření, je důležité mít své zázemí, odkud budete pořádat výlety za poznáním. Najděte super penziony na Penzion.cz. Neváhejte a objednávejte již dnes. Poptávka po ubytovacích zařízeních v Čechách je letošní rok značná!