Víme, které parkoviště u letiště Praha je nejlevnější

Cesta na letiště vlastním autem je rozhodně pohodlnější. Nemusíte se vláčet s těžkými kufry v MHD, a hlavně si dojedete a odjedete, kdy potřebujete. Jediným problémem zůstává, kde auto po dobu dovolené nechat zaparkované.

Pro parkování letiště Praha nabízí vícero možností. Čím blíže odletové hale se parkoviště nachází, tím je dražší. Právě proto většina Čechů volí možnost parkování dále od areálu. Slovem „dále“ máme na mysli 5-10 minut autem. Dopravu z parkoviště k odletové hale zajišťují provozovatelé parkoviště.

Cenově vychází skvěle parkoviště u letiště Praha TopParking

Pět minut autem od odletové haly se nachází areál TopParking. Nabízí 200 parkovacích míst hlídaných kamerovým systémem, a to za bezkonkurenční ceny. Za jeden až čtyři dny platíte 700 korun, za týden 800 korun, deset dní vychází na 1100 korun, celý měsíc pak na 1800 Kč. Při dlouhodobějším parkování se ceny vypočítávají individuálně. A kdybyste se náhodou vrátili později, než bylo v plánu, doplácíte pouze 100 Kč za den.

Parkování si rezervujete a přijedete kdykoliv

Parkovacích míst sice tohle parkoviště u letiště Praha nabízí 200, ale zájem je vzhledem k příznivé ceně nemalý. Proto je nutné si parkování rezervovat předem aspoň dvě hodiny, a to online přes webové stránky. Kdybyste náhodou potřebovali zaparkovat narychlo a rezervaci online nestíhali, je možné zavolat a zeptat se na aktuální stav.

Přijet můžete kdykoliv, tedy i v noci nebo brzy ráno. Díky dopředné rezervaci o vás provozovatel parkoviště ví a ve smluvený čas na vás počká řidič, který vás odveze těch pět minut k letišti. Po příletu opět zavoláte řidiči a on vás do 15 minut přijede vyzvednout.

Zbývá dodat už snad jen jediné – jak se na parkoviště dostanete? Z dálnice sjedete sjezdem č. 3 na Kněževes, projedete vesnicí ve směru na Středokluky a pak po pravé straně najdete areál Meskar Spido.