Výhody kouření elektronických cigaret

woman-918616_1280
Proč nekouřit klasické cigarety, ale elektronické cigarety?

I přesto, že jsou kuřáci společností stále více ostrakizováni, pořád zbývá dost lidí, kteří se cigarety vzdát nehodlají. Zlozvyku kouření propadlo po celém světě několik miliónů lidí a každý rok toto číslo dále roste. Také do reklam o škodlivosti kouření byly investovány již ohromné sumy peněž, a přesto existují lidé, kteří si nedokážou život bez cigarety představit. V poslední době se ale stále větším hitem na trhu stávají elektronické cigarety.

Klasické versus elektronické cigarety

Velikou a celosvětovou osvětovou akcí se lidé dozvěděli, že při běžném kouření do sebe dostávají velké množství zdraví škodlivých chemických látek. Při spalování tabáku a cigaretového papírku se totiž uvolňují karcinogeny, které způsobují rakovinové onemocnění. Kromě rakoviny způsobuje kouření obtíže s dýcháním a zvyšuje riziko infarktu. Kouřením elektronické cigarety Joyetech do svého těla nedostáváte žádné škodlivé látky, jako je například dehet. Do těla inhalujete pouze páru, která vznikla zahřátím kapalných náplní a ta také obsahuje nikotin, tedy látku kvůli které vlastně kouříte. Tím že vdechujete pouze páru, neobtěžujete kouřem své okolí.

Kouření elektrické cigarety samozřejmě něco stojí, ale každý kuřák ví, že se to ani v nejmenším nevyrovná tomu, kolik peněz utratíte za klasické cigarety. Kouřením elektronických cigaret tedy šetříte jak své zdraví, tak svoji peněženku.

Trh s elektronickými cigaretami

Trh s elektronickými cigaretami jde stále kupředu a výrobci se neustále snaží vyhovět poptávce. Není proto divu, že vznikají různé druhy elektronických cigaret. Pro ženy se výborně hodí například slim e-cigareta. Díky svým menším rozměrům se vejde i do malých dámských kabelek. Vybrat si můžete hned z několika barevných provedení. Novinkou je také již druhá generace oblíbených cigaret Joyetech eGo One.

One thought on “Výhody kouření elektronických cigaret

  1. Naprosto souhlasím s obsahem článku, e-cigarety jsou super. Osobně mohu doporučit obchod Elcigon.cz, vždycky mi tam dobře poradili a najdu tam vše, co potřebuji. V poslední době si míchám i sama náplně, taky můžu doporučit (vychází to levněji) a namícháte si příchuť, kterou chcete.

Comments are closed.