Vylepšete svůj rozpočet! Vydělávat na internetu může každý

Většina z nás již slyšela o možnosti získání menších či větších částek prostřednictvím internetu. Často ale nevíme, jak a kde začít.

Na internetu nevydělávají jen programátoři, copywriteři a fotografové

Specialisté v některých oborech mají k vydělávání na internetu jasnou a prošlapanou cestu. Ale ani pokud psaní a focení nejsou naší zálibou a o kódování stránek nemáme ani ponětí, nemusíme věšet hlavu. I my si tu máme možnost si snadno a bez odborných znalostí přivydělat.

Jaké možnosti se nám nabízejí

Dotazníky

Výdělek na internetu lze získat například vyplňováním dotazníků marketingových agentur, které touto formou často realizují výzkumy trhu nebo třeba zjišťují volební preference občanů. Pokud se na portálu některé nebo i několika z nich zaregistrujeme, čas od času nám přijde nabídka účasti v konkrétním projektu. Na vyplnění formuláře si pak budeme muset vyhradit odpovídající množství času. Jedná se ovšem o nárazový přivýdělek, někdy dostaneme dvě nabídky měsíčně, jindy jen několik za rok. U všech projektů navíc bývá nastavená kvóta; nezareagujeme-li na nabídku ihned, obvykle ji nezískáme. Odměny se pohybují v řádu desítek korun.

Klikání na reklamy

Výdělek na internetu prostřednictvím klikání na reklamy je jedním z nejznámějších. A také nejjednodušších. Dokáže nám zajistit pravidelný příjem ve výši několika stokorun měsíčně. Oproti dotazníkům nás tu navíc nečekají žádné kvóty ani si na klikání nemusíme vyhrazovat desítky minut drahocenného času.

Spolehlivý výdělek klikáním na reklamy s pravidelnou výplatou?

Mezi společnostmi, které tento výdělek na internetu nabízejí, můžeme vybrat například prokliky.cz. A jak to u ní funguje? Je to jednoduché. Pouze otevřeme reklamu a klikneme na některý z odkazů. Okamžitě se nám na účet připíše odměna. A ve chvíli, kdy máme vyděláno alespoň 500 Kč, si lze nechat honorář vyplatit.