Za softwarové licence nemusíte utrácet majlant


Je to velmi zvláštní, ale za nehmotné věci často nejsme ochotní tolik platit. Nepřipadá nám divné utratit peníze za fyzický počítač, respektive za case, monitor, klávesnici, myš atd. Za software, tedy virtuální věc, na niž si nemůžeme sáhnout, však platit nechceme. Dává tohle smysl?

Také za vytvořením softwaru stojí kus práce a tu musí někdo zaplatit – klienti. Navíc bez softwaru byste počítač rozhodně nemohli používat. Tohle mějte na paměti, až se příště budete snažit najít nějaký software ke stažení zdarma.

Proč lidé software nekupují? Obyčejně bývá drahý

Software koupíte v obchodech s počítači a elektronikou, nebo jednoduše v e-shopech. Obvykle ho můžete zakoupit také přímo na stránkách jeho výrobce. Všude tam ale bývají ceny poměrně vysoké, pokud zrovna nenatrefíte na nějakou výhodnou slevovou akci.

Že jsou drahé profesionální programy, jež používají například grafikové nebo konstruktéři, se dá pochopit. Faktem ale je, že ani programy, které běžně používáme všichni, nejsou nejlevnější. Nebo je tomu jinak? Podívejte se do e-shopu ProLicence.

Softwarové licence s úsporou až 85 %

E-shop ProLicence prodává software pro domácí i firemní použití. Najdete u nich nejpoužívanější programy jako Microsoft Windows 10 Home, Windows 10 PRO a pak také samozřejmě Microsoft Office. Velmi často poptávanou položkou je Office 2019 pro studenty. Za ten zaplatíte 750 Kč, což nezní vůbec jako hrozná částka.

Čím to je, že si může e-shop ProLicence dovolit prodávat licence za takové výhodné ceny? Obvykle jich odebírá velké množství a díky tomu je má k dispozici za lepší ceny než klasičtí zákazníci. Všechny licence jsou nicméně legální a oficiální, dostanete originální klíč koupený přímo od partnerů Microsoft. Licenci dostanete i s fakturou. Nákup online je naprosto jednoduchý, licence vám přijde e-mailem prakticky okamžitě, takže nemusíte na nic čekat.