Zažeňte šeď všedních dnů originální španělskou módou – 5 tipů

Léto se blíží a s ním i prázdniny. Co si sbalit do kufru, když vyrážíte k moři, tak aby to bylo praktické, a zároveň jste dělala parádu? Přečtěte si našich 5 tipů, jak si zpříjemnit den skvělou španělskou módou.

Dejte šanci asymetrii

Trička, sukně, šaty… Asymetrie je zkrátka v módě, ať už jde o jakýkoliv kus oděvu. Představuje zajímavě extravagantní prvek a často oživí jinak příliš klasické až upjaté outfity. Jestli ještě nemáte v šatníku žádný asymetrický kousek, rozhodně to napravte!

Maxišaty

Ne vždycky platí, že méně je více. Maxišaty a maxisukně jsou oblíbeným trendem posledních let, který v sobě kombinuje pohodlí, styl a tu správnou letní rozevlátost. Pořiďte si alespoň jedny maxišaty, ve kterých se budete o prázdninách povalovat na pláži, pocucávat na baru koktejly, večer je jen doplníte o elegantní sáčko a vyrazíte dělat parádu na párty…

Svetřík

I v létě se může občas zatáhnout, nemluvě o pobytu v klimatizovaných hotelech či v letadle. V takových chvílích se hodí mít po ruce teplý svetřík či pléd, který vás před chladem ochrání. Sáhnout můžete po nejrůznějších materiálech – jak po kvalitní vlně, která vás zaručeně zahřeje, je však citlivější na údržbu, tak po umělých materiálech.

Hippie styl

Volné střihy, květované potisky, lehké materiály… Hippie a prázdniny k sobě zkrátka patří. Například na letních festivalech jsou šaty v tomto stylu naprosté must-have. Oceníte je však i u moře – jsou pohodlné, můžete v nich celý den lenošit a večer pak vyrazit do víru velkoměsta.

Nakupujte se slevou

Připravte se na prázdniny už teď! V jarních měsících se obchody předhánějí, který nabídne exkluzivnější slevu, a je proto skutečně z čeho vybírat. Třeba desítky kousků španělské módy se slevou až 50 % – to rozhodně musíte mít!