Zbavte se svého zlozvyku s elektronickou cigaretou i vy!

Světové průzkumy mluví o tom, že nebezpečnému zlozvyku s názvem „kouření“ propadlo na světě více, než 1,3 miliardy osob. Bohužel těmto číslům kontrují daleko horší, která vypovídají o tom, že během každé hodiny umře na následky kouření 560 osob. V případě, že i vy náležíte do skupiny kuřáků, které tyto statistiky řádně vystrašily a chcete se svým zlozvykem začít bojovat, učiňte tak co nejdříve to bude možné. Dnes už naštěstí existují prostředky, které vám mohou s vaší nezdravou závislostí pomoci. Mezi ně patří nejrůznější žvýkačky, nikotinové náplasti a v neposlední řadě též elektronické cigarety. Jaké jsou jejich největší výhody?

V první řadě je nutné říci, že během používání elektronických cigaret nedochází ke spalování tabáku a papírku. E-kuřák vdechuje společně s nikotinem, jehož dávku může snadno korigovat, pouze vodní páru, nikoli dehet. Směle tak můžeme tvrdit, že kouření e-cigaret je oproti tomu klasickému menší zátěží pro lidské tělo i jeho okolí. Další výhodou je zajímavá finanční úspora, která se může v průběhu jednoho roku pohybovat v tisícových částkách. Pro lepší orientaci si můžete zjistit přesnou výši úspory prostřednictvím kalkulačky.

Jestliže se pro moderní e-cigaretu rozhodnete, jistě nebudete zklamaní. Na našich trzích je celá škála produktů, značek i příslušenství, které se trefí do vkusu i tomu nejnáročnějšímu kuřákovi. Chcete-li být pořád v centru dění, informujte se o aktuálních novinkách, které v rámci elektronického kouření přichází na naše trhy. Dozvíte se tak vše potřebné o nejmodernějších elektronických cigaretách, nových příchutích liquidů a přečíst si můžete též nezávislé recenzní hodnocení jednotlivých cigaret.

Kuřáci, kteří se již pokusili spolu s elektronickou cigaretou svého nešťastného zlozvyku zbavit, hovoří v drtivé většině o dlouhé cestě, která je však s pomocí tohoto pomocníka značně zjednodušená.

Napsat komentář