Získejte zadeček snů bez cvičení

Celulitida na stehnech a povadlý zadek trápí čím dál mladší slečny. A zatímco v afrických zemích jsou ženy se širokými boky a velkým pozadím považovány málem za bohyně, u nás v Evropě a na západu vedou spíš kulaté vysportované zadečky (tedy s výjimkou Kim Kardashian). Jenže takový pěkný zadeček vám sám nenaroste.

Klíčem k němu je pravidelné cvičení. Odborníci se shodují, že stačí rychlá chůze, dřepy, výpady. Pokud je doplníte správnou stravou (malými porcemi pětkrát šestkrát denně) a pitným režimem, odměnou vám bude postavička jako lusk. Jenže kdo má mít na tohle všechno čas a trpělivost? Krásného zadečku jde naštěstí docílit i jinak.

Oblékněte si kalhoty

Ne proto, abyste svůj neforemný zadeček a otylá stehna co nejvíce skryly, ale abyste je vytvarovaly.

Možná jste už slyšely o Freddy kalhotách, což je speciální oblečení, které vám vykouzlí postavu k nakousnutí. Pochází z Itálie a využívají patentovanou technologii WR.UP, díky níž nadzvednou zadek a opticky ho zakulatí. Budete tedy vypadat, jako když pravidelně cvičíte.

Kalhoty se vyrábí v celé řadě různých barev. K dispozici jsou šedé, černé, bílé, maskáčové nebo klasické džínové Freddy jeans. Vždy jsou vyrobené z velmi příjemného a lehkého materiálu, který perfektně sedne na tělo. Nemusíte se bát, že by zvýraznily vaše nedokonalosti, spíš je zamaskují. Střih je udělaný šikovně, lichotí skutečně každé postavě.

Na vašem věku nezáleží

Push up jeans si oblíbily mladé fitness slečny i ženy středního věku. Ty, které je znají, budou vědět, v čem spočívá kouzlo vašeho zadečku, ale většina populace bude jen, jak to v Čechách chodí, tiše závidět. Běžný člověk nepozná, že za vaším krásným pozadím stojí kalhoty, tak neváhejte a také jedny vyzkoušejte.

V ČR prodává originální italské kalhoty e-shop SexyJeans.cz. Nabízí výměnu zdarma, takže pokud se spletete v rozměrech, nic se neděje. Obecně se ale doporučuje zvolit takovou velikost, aby vám kalhoty byly těsné. Sice bude těžší se do nich nasoukat, ale hezky obepnou a vytvarují postavu.

One thought on “Získejte zadeček snů bez cvičení

Comments are closed.