Zkraťte si čekání na jaro stylovou výzdobou

ilustrační

Ačkoliv je zima v plném proudu, už vás přestává bavit? Po Vánocích pro mnohé z nás nastává méně oblíbené období plné víceméně pochmurné nálady. Do jara jednoduše ještě daleko L. Jestliže se nemůžete dočkat prvního závanu, zkraťte si čekání stylovou jarní výzdobou. Máme pro vás tipy pro inspiraci.

Veselé, barevné, atraktivní květináče a obaly

Jarní atmosféru lze do svého bydlení vdechovat postupně. Začít můžete u pokojových rostlin. Jestliže doma pěstujete nějaké ty rostliny, bylinky apod. není nic jednoduššího, než je usadit do veselých a originálních květináčů. Velmi dobrou volbou jsou plastové květináče, které stojí jen pár korun a udělají velkou parádu. Spolu s pokojovkami získáte nádhernou a vděčnou dekoraci, kterou nemůžete absolutně nic zkazit. Uvidíte sami, jak může interiér díky květináčům prokouknout. Navíc lze na trhu sehnat velmi atraktivní provedení, co se týče designu, barev, velikosti i tvarů.

plastáky2

Kromě klasických květináčů lze zvolit jiné varianty, a to dřevěné či plechové květináče, truhlíky a obaly. Velkým trendem jsou dřevěné obaly ve vintage stylu nebo plechové obaly v pastelových barvách. Tyto originální prvky se hodí do každého interiéru.

plechové obaly

Obklopte se květy

K jaru zkrátka květiny patří. Vzhledem k tomu, že je nyní v zimě příroda pokryta sněhovou peřinou, na nějakou tu květinku jen stěží narazíme. Také interiér s květy ožije. Stačí si do vázy vložit kytici nařezaných tulipánů, či postavit na stůl květináček s primulkou. Rázem doma zavládne veselejší nálada. Abyste se však mohli z květů radovat trvaleji, vsaďte na umělé květiny. V dnešní době jsou tyto varianty velice přirozené a udělají velkou parádu. Sáhněte po jarních odrůdách, jako jsou již zmíněné tulipány, narcisy, krokusy, primulky, pivoňky atd. Velice pěkně vypadají také větvičky jabloní, třešní a zlatý déšť, jež jsou květy doslova obsypány. Udělejte si z těchto umělých květin aranžmá do vázy či vysokých květináčů. Přece jen je jaro ještě daleko a umělé varianty jsou trvalou záležitostí.

umělé květiny

Roztomilost a nový život díky zvířátkům

Jarní atmosféru domohou vytvořit i další doplňky, zejména pak velikonoční dekorace v podobě figurek zvířátek, vajíček a jiných jarních motivů. Slepičky, kuřátka, zajíčky, ovečky, ptáčky a další zvířátka lze zakomponovat do nejrůznějších jarních aranžmá. Ozdobí interiér i samostatně, aniž byste je čímkoliv museli doplnit.

figurky

Navštivte stránky www.harasim.info a vyberte si nové dekorace pro útulnější a veselejší domov. Velkoodběratelům doporučujeme registraci na IČO. Po přihlášení se vám zobrazí velkoobchodní ceny.