Lednové seznámení

profile-449912_1280

Vkročila jste do nového roku s předsevzetím, že se pokusíte Váš život změnit od základů? Váš život může dostat nový nádech také v náručí německy mluvícího muže. S Němci, Rakušany či dokonce Švýcary se můžete seznámit na Vaší zimní dovolené, kdy se s kamarádkou vydáte užívat si relaxace do Alp, náhodně je můžete potkat také v zaměstnání či na univerzitě, avšak pokud nechcete čekat na náhodu, pak doporučujeme navštívit webové stránky Evropské seznamky.

Prostřednictvím naší internetové seznamky www.tschechische-traumfrauen.de můžete i Vy najít Vaše štěstí. V neposlední řadě Evropská seznamka umožňuje českým ženám založit si na výše uvedené webové adrese vlastní profil, pomocí něhož mohou české ženy oslovovat muže z německy hovořících zemí. Založení profilu je zcela zdarma. Stačí najít si deset minut na vyplnění základních údajů o Vaší osobnosti a pomyslný lov na lásku může začít. Ve Vašem profilu můžete uvést informace o Vašich zájmech, postavě, rodinném stavu i jazycích, které ovládáte na komunikační úrovni.

Německy mluvící muži obvykle kromě svého mateřského jazyka ovládají také anglický jazyk, takže i pokud si nejste jistá v kramflících v němčině, můžete spolu komunikovat anglicky. S Vaším novým nápadníkem se můžete nejprve oťukávat prostřednictvím e-mailů, textových zpráv, telefonování, psaní na facebooku nebo třeba přes icq či skype a teprve poté se osmělit k osobnímu setkání. Třeba se Vám podaří prostřednictvím Evropské seznamky najít sympatického muže, který se Vám rád ještě na konci zimy pojede na zimní dovolenou a užijete si ve dvou lyžování, romantické zimní procházky či wellness odpočinku.