Zvedací a logistická řešení? Přestěhujte vybavení firmy raz dva


V životech mnoha majitelů technologických firem přijde okamžik, kdy jim přestanou současné prostory stačit. Důvodem může být nutnost rozšíření výroby, přesun do nové lokace, průnik na trh v jiné zemi či třeba změna specializace. V každém případě vás čeká velké množství práce, jež se však rozhodně vyplatí. Jak vše zařídit co nejrychleji a nejsnadněji?

Důležitý je plán

Ti zkušenější z vás si zajisté uvědomují, že daný úkon nejste schopni vyřešit sami a bez pomoci. Přeprava strojů totiž nelze jen tak vyřešit zapůjčením dodávky na jedno odpoledne, jak tomu bývá v případě stěhování domácností. Alfou i omegou všeho je zahájení spolupráce se zkušenými profesionály.

Určitě nehledejte pouze samotný převoz, ale zaměřte se spíše na zajištění komplexních služeb od A až po Z. Příkladem je třeba péče společnosti Ais Eurelo. Daní experti jsou schopni zrealizovat složité multidisciplinární projekty, které počítají jak s úvodní demontáží, tak i s finální přípravou nových prostor, instalací strojů a jejich vyzkoušením.

Kam zamíříte?

Součástí zmíněných služeb je samozřejmě i naložení na speciálně upravené nákladní vozy, bezpečný přesun zařízení do cílové destinace, administrativa a další nezanedbatelné kroky. Nezáleží na tom, zdali toužíte pouze po krátkém přesunu v řádech desítek kilometrů, či se chcete přestěhovat tisíce kilometrů daleko.

Celý proces začíná návštěvou internetových stránek pod výše vloženými odkazy, prohlédnutím základních informací a následným použitím některého z uvedených kontaktů. Spojíte se s profesionální zákaznickou linkou, domluvíte si podrobnosti, vyjádříte svá přání a společně vymyslíte nejvhodnější postup. Klepe-li vám příležitost na dveře, příliš neváhejte a posuňte své podnikání o několik úrovní výše.