3 důvody, proč si pořídit tyčový vysavač


Tyčový vysavač sice není tak rozšířený, jeho vlastnosti jsou ale skvělé. Až si přečtete tento článek, určitě budete přemýšlet nad jeho koupí.

Tyčové vysavače Karcher jsou zkrátka klasika. Jsou tu s námi od nepaměti a pořád slouží velice dobře. Každým rokem ale na trh přichází nové výrobky, které mají za cíl ulehčit náš život. Vyplatí se tedy tyčové vysavače používat i dnes? Ano, vyplatí. A v tomto článku jsme si pro vás připravili tři důvody, proč tomu tak je.

Cenová dostupnost

Psali jsme to už na začátku a napíšeme to ještě jednou – tyčové vysavače Karcher sou klasika. A právě díky tomu, že jsou tu s námi tak dlouho, je jejich cena tak příznivá. Kvalitní tyčový vysavač pořídíte i za méně než tři tisíce korun. Koupit si můžete i kvalitnější a robustnější varianty, ty se ale hodí především pro profesionální práci. Na domácí úklid si hravě vystačíte s levnějším modelem doslova za pár korun.

Multifunkční využití

Málokterý prostředek pro úklid vašeho domova umí být tak multifunkční jako tyčový vysavač. Někteří výrobci konkurenční boj zanesli až tak daleko, že nabízejí více než jen vysávání. Kromě klasického čištění koberce tak můžete vyměnit nástavec a pustit se do vytírání, případně jej použít jako vysavač na okna. Záleží jen na výrobci, jaké vlastnosti svému vysavači propůjčí. Připravte se ale na to, že s větším seznamem vlastností poroste i jeho cena.

Neustále po ruce

Tyčový vysavač Karcher není o moc větší než smeták. Proto jej můžete snadno skladovat právě tam, kde máte ostatní košťata. Díky svému tvaru vám navíc bude kdykoliv po ruce. Stačí ho umístit třeba do kuchyně, kde k němu budete mít neustále přístup. A když na zemi uvidíte chomáč prachu, sáhnete po něm a rázem bude po problému. Tyčový vysavač navíc umí stát bez opory, takže ho můžete položit doslova kamkoliv.