Pro pracovní trička se vydejte do velkoobchodu


Je spousta zaměstnání která si vyžadují speciální pracovní oděv. Někde si ho zaměstnanci kupují sami a firma jim ho proplatí, jinde nakupuje sám zaměstnavatel. V druhém případě se určitě vyplatí zadat poptávku nějakému velkoobchodu. Při odběru více kusů dostanete velmi pěknou cenu.

Velkoobchodem nabízejícím pracovní trička a celou řadu dalšího oblečení je i brněnský Xfer. Určitě neváhejte prozkoumat nabídku této společnosti, protože podobného odborníka budete na českém trhu hledat jen těžko.

Vlastní pracovní trička si také vyrábí

Xfer není jen obyčejným prodejcem pracovního a volnočasového oblečení. Sice prodává výrobky cizích značek (zejména ROLY a CoFEE), ovšem vlastní textil si také vyrábí, a to přímo pod značkou XFER.

Budete-li chtít, vyrobí vám oblečení přímo na míru podle vámi poptávaného střihu, materiálu, barvy apod. Dokonce je možné, aby na textilním štítku trička či jiného kusu oděvu byl název vaší firmy místo názvu výrobce.

Nechte si pracovní oblečení potisknout

Pokud zařizujete pracovní oblečení pro celou firmu, je dobré ho nechat opatřit logem. Logo na tričku funguje jednak jako reklama, jednak jako jasné poznávací znamení. Například v supermarketu je pak jednoduše možné rozpoznat zaměstnance vyrovnávající zboží od zákazníků. Zákazníci pak vědí, na koho se obrátit s případnými dotazy.

Kromě potisku je možné oblečení opatřit i výšivkou, což se hodí třeba pro čepice. Nechte si zpracovat cenovou nabídku a uvidíte, co je pro vás výhodnější.

Stavte se podívat přímo do brněnské prodejny

Jestliže si chcete sami prohlédnout pracovní oblečení – Brno je sídlem firmy Xfer. Stavte se do prodejny, kde si nejen osaháte kvalitu materiálu, ale také se poradíte s odborníky. Jinak je možné si sortiment prohlédnout i na webu. Po registraci se vám zobrazí velkoobchodní ceníky. A nezapomeňte si prohlédnout zboží ve výprodeji.