Domácí dětská hřiště jsou aktuálnější než kdy jindy


Dětské hřiště, skluzavka, dětský domeček – to jsou přesně ty věci, kterými dětem uděláte nezapomenutelné dětství. Touží po nich každé dítě a kdo má zahradu a současně dítě či děti, neměl by zaváhat.

Proměňte zahradu na dětský ráj

Po čem jste toužili v dětství vy? Po malém doupěti, kam bychom se mohli schovat, snil každý z nás. Dětské domečky dávají dětem možnost zažívat každý den nová dobrodružství. Nabízí jiné možnosti než dětský pokojík. Přenášejí je do jejich snů a navádí ke stále novým hrám.

Aktuální je i zahradní hřiště. Přestože možná máte jedno veřejné téměř u domu, dnes se jeho navštěvování spíše nedoporučuje. Bezpečnější a hygieničtější budou domácí hřiště, která lze dnes vybudovat s naprostou profesionalitou a s top vybavením. Profi prvky pak můžete kombinovat se zajímavými terénními úpravami, s již zmíněným dětským domečkem, a zejména se skluzavkou. Protože právě ta k dětskému hřišti neodmyslitelně patří, i k tomu domácímu.

Skluzavky ven, pod pergolu i do pokojíku

Na co schody? Děti milují žebříky a skluzavky. Takto jim můžete jejich soukromý ráj pomocí skluzavky vytvořit třeba pod střechou pergoly, ale i v dětském pokojíčku. Skluzavky nemusí být jen na zahradním hřišti. A věřte, že i vy se rádi sklouznete.

Hřiště ocení i starší děti

Myslíte si, že zahradní hřiště je jen pro prťata? Jak se to vezme. Houpačky oceníme v každém věku, samozřejmě záleží na tom, jaké. Podobně je to s hřištěm. Pořiďte teenagerům na zahradu workoutové hřiště. Pro cvičení i blbnutí jej ocení jak holky, tak kluci. Nezaberou moc místa a instalovat je lze klidně i na trávník. Sekat se dá kolem nich téměř bez problémů.

Snová hřiště ze Skluzavky.cz

V e-shopu Skuzavky.cz pořídíte na jednom místě vše, co pro dětská hřiště potřebujete. Kompletní sestavy hřišť, skluzavky, houpačky, dětské domečky, doplňky pro hřiště, pískoviště, lavičky, venkovní hračky a hry. E-shop nabízí prémiová a bezpečná dětská hřiště, která se vyrábí v České republice. Hřiště si lze objednat s montáží i bez něj. Vhodná jsou do rodinných zahrad, ale i do školek, škol či na veřejná prostranství.