4 tipy na ideální křeslo do vašeho obýváku

Zdroj: Dona-shop.cz

Jak si představujete ideální křeslo, v němž budete moci relaxovat s dobrou knihou? Mělo by být především pohodlné, designově zajímavé, nebo spíše tradiční, s nádechem historie? Představíme vám pár zajímavých možností, jimiž můžete oživit váš obývací pokoj.

Uctívejte tradice

Klasický ušák vás přivítá s otevřenou náručí a poskytne vám pohodlné útočiště na čtení i k televizi. V obýváku bude i nový kousek působit, jako by tam stál odjakživa. Vsaďte na tradiční vzhled v kombinaci s kvalitními materiály, mezi něž patří kostra z masivního dřeva a pohodlný pružinový sedák. Ušáku bude dobře v rohu místnosti, u krbu i v otevřeném prostoru.

Praktičnost nade vše

Nejedna domácnost se potýká s nedostatkem prostoru. To může být obzvláště velký problém, když se objeví návštěva, která potřebuje přespat. Pořízením rozkládacího křesla získáte úložný prostor a lůžko navíc a jakmile známí odjedou, nebude vám v obýváku zaclánět rozměrný kus nábytku. Pro páry jsou nejvhodnější volbou dvojkřesla, v nichž se mohou uvelebit společně. Rozkládací dvojkřeslo pak snadno přetvoříte v plnohodnotné lůžko.

Zdroj: Dona-shop.cz

Moderní solitér

Ať už se rozhodnete pro čistotu severského designu, rozehrajete celou paletu barev, nebo zvolíte zcela netradiční tvar, který na první pohled upoutá pozornost, designové křeslo se stane dominantou vašeho obývacího pokoje. Dnes se již dávno nehraje na rozměrné televizní stěny a právě vhodně zvolené křeslo může být tím prvním, nač padne oko každé návštěvy. Trochy extravagance se proto vůbec nemusíte bát.

Relaxační křeslo

Pokud vám nejvíce záleží na komfortu, vsaďte na polohovatelné křeslo. Dálkovým ovladačem je snadno sklopíte třeba až do lehu, případně vysunete podnožník. Ideální pro relaxaci u televize! Ještě vyšší stupeň pohodlí zajistí masážní křesla, která vám dají na výběr hned z několika stupňů. Po dlouhém dni tak bez velké námahy uděláte něco pro své zdraví.

TIP: Velký výběr křesel naleznete na stránkách dona-shop.cz

One thought on “4 tipy na ideální křeslo do vašeho obýváku

Comments are closed.