Užívejte si zdravý a luxusní spánek

luxusní postele
Foto: www.lechomat.cz

Zdravé spaní je jedna z nejdůležitějších nutností a potřeb každého člověka. Během spánku regeneruje nejen tělesná schránka, ale i celý organismus, a nabírá tak sílu na další den. Každý určitě zažil den, který stál za nic, a to jen proto, že se předchozí noc špatně nebo vůbec nevyspal. Pokud se člověk dlouhodobě nemůže pořádně vyspat, nebo dokonce trpí poruchami spánku, může to mít za následek i některé vážnější onemocnění. Rozhodně tedy nepodceňujte výběr matrace ani postele, zdraví je jen jedno.

Základem je postel

Tvrzení, že kvalitní spánek jde ruku v ruce s výběrem kvalitní postele, není nic nového. Při výběru si tedy vždy musíte dát pozor na následující ukazatele. Pokud je matrace příliš tvrdá, budíte se ráno s bolestmi zad i kyčlí. Na příliš měkké si přes noc zase neuvolníte svaly, protože se podvědomě více napínáte. Plocha, na které ležíte, vám musí zkrátka poskytovat tu správnou oporu v místech, kde je na ni tlačeno nejvíce, tedy v místech, kde je páteř a pánevní kost. Musí být však vyrobena také z kvalitního materiálu, který je zároveň prodyšný. Matrace však rozhodně není všechno. Tu větší část pak tvoří přímo samotná postel a tedy její rám. Zde je nejdůležitějším parametrem pravděpodobně výška měřená od země. Aby se vám z postele pohodlně vstávalo i ve vyšším věku, klidně vybírejte takovou, která je vyšší než 55 centimetrů.

Luxusní postele
Foto: www.lechomat.cz

Le Chomat

Jestliže zvažujete pořízení nové postele, určitě se podívejte na internetové stránky www.lechomat.cz. Tato společnost nabízí jedny z nejluxusnějších lůžek na trhu. Při jejich výrobě používají jen čistě přírodní materiály, jejichž kombinací vznikají ty nejměkčí a nejtrvanlivější lůžka. Mezi klasickými surovinami je například bavlna, kašmír, mohér, přírodní kaučuk a dřevo vysokohorských smrků. Každá postel je zcela jedinečná a odpovídá nárokům zákazníka.

One thought on “Užívejte si zdravý a luxusní spánek

Comments are closed.