5 tipů, jak vylepšit partnerův prožitek ze sexu

Sex je kořením vztahu. Postavit vztah pouze na něm je chybné, nicméně udržovat si vztah bez milování je rovněž na škodu. Kvalita milostného života má podstatný vliv na vaše partnerské soužití, a tak se rozhodně vyplatí na ní občas zapracovat. Obzvlášť po letech stereotypu.

Zřejmě pro vás nebude žádným překvapením, když vám prozradíme, že nejlépe dokážou sex oživit erotické hračky. Přestaňte se k nim stavět odmítavě, seberte odvahu a zažijte v posteli nevídanou slast!

Spousta lidí má pocit, že sexshopy jsou plné pomůcek zejména pro ženy. Ano, pro ženské potěšení zde seženete nespočet pomocníků – venušiny kuličky, klasické vibrátory a dilda, vibrační vajíčka, vaginální činky apod. Ale co existuje pro muže? Vybavujete si tak maximálně umělou vagínu či nafukovací pannu? Pak máte ve znalostech mezery. Pojďme se společně podívat na mužské pomůcky a techniky, které se dají vhodně využít při společných intimních chvilkách.

1. Pouta na ruce

Začneme zlehka. Přestože se muži obecně považují za silnější část populace, každý z nich se občas velmi rád podřídí. Nestyďte se, převezměte na sebe dominantní roli, spoutejte mu ruce nebo ho připoutejte k posteli. Prožitek to znásobí.

2. Nasaďte mu vibrační kroužek

Některé pomůcky můžou přinést potěšení oběma partnerům. K takovým rozhodně patří vibrační kroužek, který se nasazuje na penis. K dostání je v různých provedeních, na zkoušku je možné si zakoupit třeba ten od značky PEPINO, který vibruje dohromady cca 30 minut. Pokročilejší modely pak mohou vibracemi přinášet potěšení partnerce i partnerovi a zároveň ještě zaškrcovat varlata, což je spoustě pánů příjemné.

3. Namasírujte mu prostatu

Jestli potřebujete něco, čím ho v posteli ohromíte už dnes, a nemáte čas shánět pomůcky, použijte vlastní ruce a dopřejte mu orgasmus při masáži. Začít můžete tou klasickou a pak se prostě přesunete směrem k prostatě. Chce to hodně lubrikantu a také uvolnění z jeho strany. Pokud si netroufáte strkat své prsty dovnitř, pokuste se aspoň o masáž hráze. Tam jsou dotyky také velmi příjemné.

4. Pomozte mu vakuovou pumpou

Má-li váš protějšek potíže s dosažením erekce, zkuste mu pomoct jinak. Výborným nástrojem k tomu je vakuová pumpa, která přivede k erekci i naprosto ochablý penis. Pumpa penis nezvětšuje, to je jen mýtus, nicméně při dlouhodobějším používání může obnovit celý erekční systém. Uvolňuje totiž krevní cesty a roztahuje topořivá tělíska.

5. Troufněte si na vyšší level

Poslední bod v našem seznamu tvoří něco, co není úplně všem příjemné. Jde o anální sex, a to nejen ze strany partnera k vám, ale i naopak. V tomto případě pak i pro muže využijete dilda, vibrátory či anální kolíky. Anální sex je však něco, na čem se stoprocentně musíte dohodnout s partnerem. Pouta, voňavý lubrikant či vakuovou pumpu však můžete přinést večer do ložnice bez obav.

Nových hraček a sexuálních praktik, které ještě neznáte, je spousta. Vydaly by na spoustu dalších článků. Mnohem lépe vám je ovšem vysvětlí odborníci. Sledujte třeba facebookovou stránku českého sexshopu RuzovySlon.cz. Tam velmi často zveřejňují pěkné návody a recenze zboží. Vzdělávat se člověk musí i v sexu!