5 zážitkových dárků pro muže, po kterých se vrátí jako znovuzrození


Sáhne si na samotné dno. Ale pak vstane a bude ještě silnější. Zprostředkujte partnerovi zážitek, který v něm probudí chlapskou sílu. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší dárky, s nimiž u každého zaručeně zabodujete. 

1. Turbulence, nouzové přistání, požár na palubě? Když zvládne tohle, nic už ho nerozhodí

Dárek, na který nikdy nezapomene. Udělejte z něj kapitána letadla Boeing 737. V kokpitu plně pohyblivého simulátoru letadla tohoto dopravního letounu zažije neuvěřitelné chvíle plné adrenalinu. Zachová si chladnou hlavu? Zvládne turbulence a nouzové přistání? Bude muset. Je přece kapitánem!

2. Při volném pádu se bude cítit nesmrtelný

Co mu rozpumpuje krev v žilách jako nic jiného? Vyskočit z letadla ze 4 kilometrů ve vzduchu a letět volným pádem rychlostí až 200 km/h. Pokud hledáte dárek pro opravdové fandy adrenalinu, tandemový seskok padákem je sázka na jistotu. 

3. Řídit super rychlé Ferrari: to ho dostane!

Patří váš partner mezi milovníky rychlých aut? Dopřejte mu ten pocit, kdy jede s větrem o závod v legendárním Ferrari, Mustangu, Lamborghini Gallardo nebo Porsche 922. Sednout si za volant a užít si jízdu v supersportu je dárek, na který bude vzpomínat celý zbytek života.

4. Tvrdý, pohotový a nebojácný: tady to může plně projevit

Připravte partnerovi zkoušku, která ho zocelí. Jestli má rád dobrodružství, výzvy a fyzickou aktivitu, překvapte ho jedinečným dárkem – možností stát se na jeden den členem speciální jednotky rychlého nasazení. Během S.W.A.T tréninku bude s těžkou výzbrojí a zbraní v ruce řešit situace jak vystřižené z akčního filmu. 

5. Terč, puška a dokonalé soustředění – tak se baví muži

Brokovnice, samopal, legendární Kalašnikov AK-47, odstřelovací či útočná puška, kultovní pistole Glock či revolver Magnum. Všechny tyto zbraně si může váš milý osahat a vyzkoušet. Po ruce bude mít zkušeného instruktora. Akční střelba ho dostane, tím si můžete být jistí.

Ať už pilotem, vojákem, závodníkem, stát se na chvíli někým jiným je představa, která muže láká. Dopřejte mu ji. Kdybyste chtěli ještě víc inspirace, objevte na 294 zážitků pro muže. Ty vám po objednání obratem dorazí na e-mail. Na uplatnění je čas až 24 měsíců. A kdyby náhodou, poukaz jde do 60 dnů vrátit či zdarma vyměnit za jiný.