Které vitamíny jsou pro krásné vlasy?


Vlasy jsou korunou krásy, a když nemáme třeba pleť ve formě, cítíme nějaké to kilo navíc, nádherná hříva to zachrání. Ani sebelepší styling ale nebude fungovat na vlasech bez života, lesku a síly. Proto je zapotřebí je vyživovat nejen zvenčí, ale i zevnitř.

Podstatné vitamíny na vlasy

Zevní péče nestačí. Navíc, když je hodně masek a balzámů, spíš vlasy zatížíte. Hřívě stačí umytí šamponem, kondicionér nebo maska, a pak nesmývatelný přípravek, kterého stačí trošku. Jak pečujete o hřívu zvenčí, měli byste ji hýčkat i zevnitř. K tomu vám pomohou potravinové doplňky. Jaké vitamíny vlasům svědčí nejvíc? Biotin zinek. Tyto složky vyživí kořínky, což je podstatné, protože je vlas vyživen od základů. Dále se zpevní celková struktura a vlas bude v mnohem lepší kondici. Díky tomu bude odolávat vnějším i vnitřním vlivům a zejména v období, kdy nám hrozí vypadávaní vlasů (jaro, podzim, hormonální změny atd.), nebudeme mít pocit, že máme na hlavě polovinu hřívy, Pokud tedy chcete mít husté vlasy, pořiďte si vitamínovou výbavu.

Zdravé a husté vlasy snadno a rychle

Máte mastné vlasy? Nebo spíš suché? Málokdo má normální kštici, zejména ti, kteří si vlásky barví. Mohou vás trápit lupy nebo lámavost vlasů. To vše umí vyřešit vitamíny na vlasy, které totiž intuitivně rozpoznají stav vlasu a postupně jej uvedou do normálu. Mezi osvědčené vitamíny na vlasy patří Bloom Hair. Můžete si je pořídit v klasických tabletkách, sladkých medvídcích, je k dispozici i varianta vitamínů na vlasy pro maminky. S touto firmou spolupracuje řada celebrit, známá slovenská influencerka Zuzana Plačková s touto firmou dokonce uvedla vlastní řadu vitamínů na vlasyZdravé vlasy jsou základ, proto si je hýčkejte. Mějte na paměti, jak funguje vaše tělo. I když si mažete pokožku, důležitá je i strava. Stejně tak fungují i vlásky, které rovněž potřebují výživu.