Black out rolety – zažijte absolutní tmu


Přijít domu po náročné práci, zatemnit pokoj a okamžitě usnout. To je sen každého, kdo si zažil práci na noční směny. Ranní svítání je většinou příjemné, ne však když se zrovna chystáte do postele. Je nespočet příkladů, kdy vám regulace světla ulehčí život. Ať už promítáte důležitou prezentaci, čelíte silným paprskům procházejícím přes okna nebo nechcete trpět v horkých letních dnech.

Regulace světla nikdy nebyla jednodušší

Venku slunce pálí do oken jako o život. Teploty míří ke třicítce a hluk na ulicích by vzbudil i medvěda ze zimního spánku. U vás v ložnici je však naprosté černo, klid a chládek. Absolutní tma. To je úděl blackoutových rolet. Jak to dokážou? Vnitřní vrstvu rolet tvoří právě tmavá vlákna. Ty mají na svědomí zatemnění pokoje. Zvenčí jsou rolety potaženy stříbrným odstínem, který úspěšně odráží světlo. 

Nejen pomocník v domácnosti, ale také designový doplněk


Žaluzie a rolety nejsou jen pomocníkem při regulaci světla, ale i vychytaným designovým doplňkem do vaší domácnosti. Blackout roletu si můžete vybrat v několika barevných provedeních. Zvenku stříbrná, zevnitř jakákoliv. Díky široké paletě barev si vyberete takovou roletu, která bezvadně padne do vašeho interiéru. Barev a vzorů je celá řada. Vaši kreativitu tak nemusíte nechávat stranou. Ne v každém pokoji je potřeba mít naprostou tmu. Proto si kromě blackout rolet můžete domů pořídit i klasické textilní, látkové či den a noc rolety.

Konečně soukromí bez starostí

Děsíte se složitého procesu zaměření a montování těchto domácích vychytávek? Tyto časy jsou dávno pryč. Žaluzieee.cz Vám zaměří produkty zdarma a vše zařídí až po finální montáž. Žaluzie, rolety či sítě montují po celé České republice. Instalují soukromí a pohodu. Zkrátka profesionálové na správném místě.