Lázeňské pobyty v Darkově, Bělohradě či Nových Hradech vás pohladí po těle i duši


Ať už trpíte bolestmi pohybového aparátu či nervovým vyčerpáním, lázeňský pobyt je pro vás jako stvořený. Lázeňská zařízení nabízejí pestrou paletu relaxačních, wellness i léčebných pobytů napříč generacemi.

Do Bělohradu za odpočinkem

Pro všechny, kteří mají problémy s pohybovým ústrojím, gynekologickými, neurologickými a kožními dysfunkcemi, jsou jako stvořené slatinné lázně Bělohrad. Městečko leží v podhůří Krkonoš, a proto je ideálním výchozím místem pro poznání okolní panenské krajiny. Kroky turistů vedou na dokonale značené trasy, k výletnímu místu Byšička, domku K. J. Erbena a do ZOO Safari ve Dvoře Králové.

Aqua Fitness, solné jeskyně i masáže

Novohradské hory jsou překrásnou lokalitou, a proto se zde nacházejí lázně Nové Hrady. Město ležící asi 30 km od Českých Budějovic a je v blízkosti čisté přírody i památek historie. Wellness procedury zahrnují hydroterapii, kineziterapii, jodobromovou solanku, solné jeskyně, masáže, zábaly a jodobromové koupele. Nabízené služby vám pomohou při nemocech oběhového ústrojí, artritidě či metabolických potížích. Volné chvíle lze trávit aktivně a okusit turistické výlety a paintball.

Jodové lázně Darkov

Moravské lázně Darkov patří k věhlasným rehabilitačním a léčebným místům. Beze sporu jsou jedny z nejstarších jodových lázní v Evropě a využívají blahodárné účinky léčivé vody jodobromové solanky. Jestliže trpíte problémy pohybového aparátu, jste nervově vyčerpaní a potýkáte se s kožními nemocemi, je pro vás Darkov trefou do černého. Lázně jsou složeny z historické části a rehabilitačního sanatoria. Dopřejte svému organismu sílu zdejší jodobromové vody!

Pokud byste rádi absolvovali relaxační dovolenou v jedněch z mnoha českých anebo moravských lázní, podívejte se na Spa.cz. Věřte, že jsou lázně lepší než dovolená u moře!