Čas zahradních párty nekončí, stačí mít přístřešek

Jste královnou zahradních párty, ale teď vám dochází, že vašemu letnímu kralování je pomalu konec? Ano, vypadá to, že tropického počasí už se moc nedočkáme. Neházejte však flintu do žita moc brzy. Ještě minimálně celé září je vhodné k pořádání zahradních akcí. Stačí mít pořádné vybavení.

Při pořádání venkovní oslavy vás mohou potkat dvě nemilé věci – zima a déšť. Obrana proti zimě je jednoduchá. Stačí, aby si všichni vzali mikinu a dlouhé kalhoty na převlečení, případně jim ven donesete deky, do nichž se večer zabalí. A déšť? Na zahradě by vám neměl chybět přístřešek.

Postačí pergola či altán

Bez zastřešení se snad venkovní akce ani pořádat nedají. Lze to vyřešit párty stanem, který rozložíte a druhý den po akci zase složíte, avšak daleko stylovější možností jsou altány a pergoly. Dřevěná stavba dodá vaší zahradě šmrnc, navíc ji lze hezky ozdobit květinami, závěsnými lucernami či světelnými řetězy.

Tvrdíte, že letos už na stavění takového zastřešení není čas? Jste na omylu. Dřevěnou pergolu nebo altán sestavíte během jednoho dne jako stavebnici.

Domek vám může stát už za dva dny

Dřevěné zahradní domky jsou hitem posledních let. Snad na každé zahradě najdete aspoň malou stavbu, která nemusí vždy sloužit jako altánek. Někdy nahrazuje domeček na hraní pro děti, jindy boudu na nářadí. Jejich rozšíření bezpochyby napomáhají i příznivá cena a snadné sestavení.

Česká firma Herold u nás distribuuje kvalitní zahradní domy a domky vlastní výroby i výrobky estonské značky Palmako, které si postaví jako stavebnici jakýkoliv trošku zručný kutil. Ke každému domečku dostanete návod.

Firma má spoustu domků rovnou skladem, takže vám je může dovézt třeba zítra. Další realizace už závisí jen na tom, kdy si vy uděláte čas. A pokud doma nemáte žádný pár šikovných rukou, můžete si domek objednat i s montáží.

Takže na kdy naplánujete další zahradní párty?