Myslete i na nejhorší a pojistěte si vaše bydlení!

Tomu, kdo neustále vymýšlí katastrofické scénáře, se říká černá kronika a většinou schytává posměch okolí. Jenže jsou v životě situace, kdy se vyplatí černou kronikou být. Je to hlavně bydlení. Beze strachu budete žít jen tehdy, když se spolehnete na ochranu v podobě řádného pojištění. Nabízí se 3 varianty, jedna z nich nedávno prošla zajímavou proměnou, kterou s nadšením vítají i chataři.

Pojištění bydlení 3x jinak

Když vlastníte byt, dům, chatu či jiný objekt, měli byste mít sjednáno minimálně pojištění nemovitosti. To funguje jako ochrana v případě, když dojde k jejímu poničení přírodními živly, vandaly nebo zloději.

Druhým typem je pojištění domácnosti, s ním chráníte movité věci, včetně cenností a peněz, které máte doma (více se o něm dozvíte zde). Existuje ještě pojištění majetku. Zodpovědní majitelé bytů a domů ho volí nejčastěji, protože se jeho krytí vztahuje na věci movité i nemovité. Mezi populární patří v současnosti majetkové pojištění Bezpečný domov od pojišťovny Ergo. Ta nedávno představila jeho vylepšenou verzi pod názvem Bezpečný domov Plus. Tuto pojistku si k ochraně movitého a nemovitého majetku mohou sjednat i chataři.

Ušetříte online

Pojišťovna ERGO nabízí všechny typy pojistek online, při této formě sjednání ušetříte čas i peníze. Vyřízení všech potřebných formalit zabere jen několik minut. Musíte znát pouze velikost obytné plochy v m2 a ujasnit si sumu, na kterou nemovitost pojistíte. Díky tomuto jednoduchému principu se vyhnete nebezpečnému podpojištění a získáte jistotu, že v případě škodné události dostanete odpovídající finanční kompenzaci.

Ještě výhodný doplněk

Chraňte i své chování. Když si sjednáte pojištění odpovědnosti, koupíte si jistotu, že pokud neúmyslně způsobíte škodu cizí osobě, nebudete za to draze platit. Vztahuje se na škody finanční, na zdraví i na majetku.