Kuchyně na míru: V hlavních rolích praktické využití a neotřelá elegance

Už vás omrzel pohled na vaši stávající starší kuchyňskou linku, která už dávno neodpovídá moderním standardům pro efektivní přípravu pokrmů? Stavíte nový dům a potřebujete aktuálně řešit kuchyni? Ať už patříte do jakékoli zmiňované skupiny lidí, rozhodně nevsázejte na již zkonstruované kuchyně, jež se prodávají především v mnohých velkých prodejnách. Jednak by se do potřebného prostoru nevešly a ani nehodily, jednak jsou často nepraktické a vyrobené z ne příliš kvalitních materiálů. Optimální volbou je řešení kuchyně na míru. Právě na její realizaci se zaměříme podrobněji. Konkrétně se budeme věnovat tomu, jak vše funguje u společnosti JN Interier. V čem tedy tkví hlavní výhody tohoto řešení?

Sázka na specialistu

JN Interier Česká republika, s.r.o. se řadí mezi přední poskytovatele služeb týkajících se bydlení dle nejnovějších trendů. Jedná se o ryze tuzemskou firmu s bohatou historií. Vždyť na českém trhu začala rozvíjet svou činnost již v roce 2000. V současné době se její ústředí nachází v Brandýse nad Labem. Firma vlastní svá značková studia, kam dodává nábytek vyrobený na nejmodernějších značkových počítačem řízených strojích. Dodává jej také velkoobchodním partnerům. Firma se zaměřuje jak na kuchyně, tak i vybavení pro obývací pokoje, ložnice a ostatní části interiéru.

Vizualizace jako základ

Pamatujete si na doby, kdy jste zadali kuchyni do výroby dle vlastních představ a poté byli několik týdnů nervózní z toho, co vlastně vznikne a jak to bude ve finále vypadat na místě? Pak na tuto hrůznou představu raději rychle zapomeňte. Základem realizace kuchyně na míru u zmiňované společnosti je bezesporu precizní vizualizace. Poradíte se s designérem a přímo na 3D vizualizaci uvidíte, jak bude vaše nová kuchyně vypadat. Důraz bude kladen na několik velmi důležitých aspektů. Především půjde o celkové prostory, jež nabídnete, a jejich maximální využití. Zóny budou koncipovány tak, aby byl prostor co nejlépe řešen z hlediska orientace. Moderní vestavěné skříně zabezpečí pohodlné uložení surovin pro přípravu jídel. Stejně tak budou do kuchyňské linky integrovány i vestavěné spotřebiče, zásuvky a ostatní vybavení.

Originální design

Samozřejmostí je u kuchyní nábytek na míru v mnoha různých barevných provedeních. Jmenovat můžeme například wenge, ořech, buk, dub, případně slonovou kost. Volit je možné skutečně různorodé kombinace. V neposlední řadě nelze opomenout ani spolehlivé kování. To nabízí světoznámá značka Blum. I ve značně frekventovaných kuchyních vydrží jejich kování velmi dlouhou dobu. Navíc se na něj i doplňky stejné značky vztahuje doživotní záruka. Že nevíte, jak vaši kuchyni ladit, a potřebovali byste se inspirovat? Podívejte se na nabízenou fotogalerií kuchyní a třeba vás nějaká osloví.