Časový posun a imunita

Letní čas skončil i reálně zpětným posunem hodinových ručiček k dorovnání času astronomického. Blíží se dokonce rok, kdy bychom změn času měli být konečně ušetřeni a vnímavější povahy si uleví od tělesného i duševního časového zmatku, který je prokázaný různými studiemi, ale hlavně pozorovatelný selským rozumem.

Aktuálně zase máme slunce na půl roku nejvýš v pravé poledne, ale příležitostí sluncem se i pořádně prohřát už toto období v místních podmínkách bohužel moc nenabízí. O to víc se dostává šancí potkat se s oblaky deště, sněhu, ale také mraky virů a bakterií, které nás ve svém důsledku mohou rozehřát až rozpálit do zcela nežádoucích horeček.

Vyhnout se prostředí, které je infikované, je někdy organizačně velmi těžké, a tak je třeba předvídat a ochránit se s předstihem. Zásadní je v tomto období tepelný komfort. Pokud naše tělo veškerou energii spotřebuje na dohřátí prochladlého organismu, nebude už mít prostředky ani dostatečnou provozní teplotu na rychlou imunitní reakci při napadení infekcí zvenčí.

Chcete-li své obranyschopnosti zajistit zrychlené reakce nad rámec vašeho běžného stavu, dopřejte si enzymovou kúru pomocí léku Wobenzym, který bude vaší zdravotní pojistkou pro virově nejfrekventovanější období roku.

Enzymy obsažené v léku, který má více než třicetiletou tradici, fungují jako tělesný katalyzátor a doporučují je jak bývalí chroničtí pacienti, tak lékaři. Jinak by se také nestal tradiční. Je volně dostupný v lékárnách. Více na www.wobenzym.cz.