Jak při výběru dárků nešlápnout vedle?

Už dávno se přípravy na Vánoce netočí kolem vyrábění adventních věnců, zpívání koled, pečení cukroví a setkávání se s našimi blízkými. Dnešní doba je hektická a bohužel se staly ty nejkrásnější svátky roku komerčním svátkem. Obchody se předhánějí v tom, kolika zákazníkům vnutí svoje zboží a příbuzní vedou bitvy o to kdo koupí dražší, lepší a větší dárek. Dárečky by měly být o tom, že si uděláme čas a vymyslíme, co by obdarovanému udělalo největší radost a ne, že je okouzlí nenápadně ponechaná cenovka, aby věděli, kolik jsme za ně utratili.

Mají vaše děti všechno?

Loňské Vánoce jste svého puberťáka obdarovali mobilním telefonem, který ještě slouží, notebook má od předloni a tablety už nejsou cool? Co ale nadělit pubertálnímu dítěti, které má odpor k „měkkým“ dárkům, gadgetů a elektroniky má plný pokoj? Podívejte se na https://www.firmanazazitky.cz/tipy-na-vanocni-darky/ , kde najdete spoustu tipů na netradiční vánoční dárky, mezi kterými jsou i zážitky pro děti, které jistě k smrti znuděným adolescentům určitě udělají radost.

A co máte pro manžela?

Mužům se dárky vybírají trošku snadněji než dětem, u nich nemusíte tolik sledovat, co je ve škole zrovna in. Pokud se letos nechcete uchýlit k obligátní kosmetice, oblečení, nebo nějaké té lahvince, darujte svému drahému poukázku na den plného adrenalinu. Vybrat si můžete zážitky pro muže – od řízení pravé F1, přes bungee jumping, po vyhlídkové lety. Pokud se snažíte vrátit vašemu vztahu jiskru, určitě udělá radost i voucher na víkendový pobyt, nebo masáže.

Nezapomeňte si Vánoce užít především jako svátky, kdy máte čas se na chvíli zastavit, strávit čas se svými blízkými a dát jim najevo, jak je máte rádi. V celoročním shonu na to většinou nebývá čas, a to je velká škoda.