Kvalitní španělské potraviny – luxus, který si můžete dovolit

Ty tam jsou doby, kdy se u nás pod rukou sháněly pomeranče a banány. To byly dlouhou dobu pro nás Čechoslováky jediné exotické potraviny. V dnešní době si můžeme dopřát ty nejexotičtější a nejexkluzivnější potraviny a nápoje z celého světa. A čím dál více lidí je ochotno do kvalitních potravin investovat, protože vědí, že za své peníze dostanou opravdu kvalitu. Zdravé stravování je to nejmenší, co pro své zdraví můžeme udělat.

Na https://www.bmcbrno.cz/ si můžete vybrat spoustu španělských potravin, které byly vyrobeny pečlivě vybranými dodavateli. O kvalitu potravin se starají jen vyhlášení producenti z dané oblasti za pomoci horkého španělského slunce. Sortiment je opravdu široký koupit si můžete alkohol, vína, španělské delikatesy, mořské speciality, konzervované ovoce a zeleninu, olivy a olivové oleje.

Nakupovat zde může nejširší skupina odběratelů od domácností, přes kavárny, po restaurace až po výrobce potravin. Pro tyto odběratele mají připraveno cenově výhodnější gastro balení. Cenově výhodnější balení neznamená, že nabízí ochuzené produkty druhé kategorie, i balení pro velkoodběratele je pečlivě kontrolováno, aby kvalita a chuť byly jen té nejvyšší možné jakosti.

Pokud jste majitel firmy a přemýšlíte, čím letos obdarujete své obchodní partnery, tyto exkluzivní produkty snadno přetvoříte na zajímavé dárky. Nebo jim můžete nadělit kvalitní španělská vína z přepestrého sortimentu, ze kterého si vyberou i opravdoví labužníci. Bílá, červená, růžová vína, ale dokonce i sekty té nejvyšší kvality. Vína ze španělských oblastí Rioia, či Ribera del Duero totiž patří k těm nejlepším a nejoceňovanějším vínům na světě. Víte o tom, že darováním vína lze snížit daňový základ? To už stojí za to nad pořízením takového dárku popřemýšlet, že?