Zahradničení mají češi v oblibě

Zahradničíte rádi a máte zahradničení v oblibě? Každý druhý Čech je zahrádkář, zdá se Vám to přehnané? Nicméně Češi mají zahradničení v oblibě. O tom, že mají zahradničení češi v oblibě svědčí mimo jiné i skutečnost, že webové portály zaměřené na zahradu a zahradničení patří mezi nejnavštěvovanější. Pro všechny přátele zeleného koníčku máme tip, můžete navštívit nově vzniklý webový portál www.Zahradkarum.cz.

zahrádkaření

 

Zahradničení mají češi v oblibě

Internetový portál pro zahrádkáře o zahradě, chalupě nebo chataření, dále na webu můžete najít rady a tipy jak  pečovat o dům a zahradu. Péče o svůj dům a byt patří k nejoblíbenějším českým koníčkům. S rozvojem internetu mohou zahrádkáři čerpat cenné rady, informace a inspirativní tipy také prostřednictvím celé řady portálů o zahradě. Nově vzniklý portál Zahradkarum.cz sleduje nejnovější trendy na poli zahradničení i zahradní architektury, reaguje na aktuální potřeby a zájmy současných zahrádkářů a přináší tak inspiraci nejen pro klasické zahrádkáře, ale také pro majitelé městských bytů či zelených střech.

Levné palivové dřevo je japonský topol

prace na zahrade cesi maji zahradu a zahradniceni zahradkari pece o zahradu

Zahradničení mají češi v oblibě

Rozsah témat na Zahradkarum.cz je velmi široký. Naleznete zde vše od návodů jak pěstovat užitkové i okrasné rostliny, tipů  jak si poradit se škůdci, nebo článků věnovaným zahradní technice. Zahradní techniku vybírejte pečlivě. Zcela jistě budete potřebovat kvalitní sekačku či zahradní traktůrek,  svou zahradu musíte pravidelně sekat a můžete ji i mulčovat. Mulčování je recyklace travního porostu a listí, která slouží zároveň jako přirozené hnojivo. Na mulčování se používají speciální mulčovací sekačky.

Dále na Zahradkarum.cz  najdete mimojiné pranostiky na celý rok, nápady na výrobu dekorace, ale také sezónní recepty přinášející praktické návody, jak zpracovat úrodu, anebo obohatit své zahrádkářské menu. Mezi vyhledávané kategorie rovněž patří Fauna na zahradě, Zahrada a děti a samozřejmě také rubrika Krby, grily, grilování. Nechybí ani diskuse, kde si mohou zahrádkáři vyměnit své rady a zkušenosti, a Fotogalerie, ve které mohou čerpat inspiraci. Výhodu přehledného členění je snadná orientace, díky které zde každý rychle najde, co ho právě zajímá.

zahrada zahradkari zahradniceni

Napsat komentář