Chcete stylově zařídit pokoj? Dejte si záležet na výběru skříně

Na skříně se často zapomíná. Řešíme barvu stěn, postel, podlahu a až skoro nakonec si uvědomíme, že potřebujeme něco, kam budeme ukládat své věci. A tehdy přichází na řadu výběr skříně. Jistě můžeme vzít téměř tu první, kterou v obchodě najdeme, ale nic se nevyrovná výsledku pečlivého výběru. Podívejte se na několik tipů, které se vám jistě budou hodit.

Prakticky uspořádaný pokoj

Když chcete mít dobře zařízený byt, musíte přemýšlet nad vhodným uspořádáním. Pamatujte, že chytré poskládání jednotlivých kousků nábytku ušetří cenné centimetry podlahové plochy. Platí to i při výběru skříně, kdy je dobré pečlivě zvážit, jak velký kus si můžete pořídit. Na základě těchto údajů dostanete první parametr podmiňující výběr toho správného kousku. Rozhodnout se můžete i pro celé přeskládání pokoje v případě, když chcete získat větší úložný prostor.

Dostatek místa pro hodně oblečení

Snem každé ženy je mít skříň plnou krásného oblečení. Čím více úložného prostoru, tím více krásných kousků si pořídíte. Přemýšlejte nad tím při výběru šatní skříně a nezapomeňte se podívat dovnitř na členění úložného místa. Jde hlavně o praktickou stránku, kdy je skvělé naplno využít každý kousek plochy a vytvořit si přehledný systém v ukládání oblečení. Uvidíte, že si tím ušetříte spoustu času i starostí při rovnání a hledání nejrůznějších věcí.

Ani na krásu se nezapomnělo

I praktické věci by měly být krásné. Platí to pro drobnosti i velké kusy nábytku. Při pečlivém výběru šatní skříně nesledujte pouze rozměry a možnosti využití. Podívejte se také na její vzhled. Bude se hodit do vašeho interiéru? A co kombinace s postelí? Neutrální bílá šatní skříň najde své uplatnění v nejrůznějších bytech. Chybu jistě neuděláte ani při volbě barev přírodního dřeva. Více než na konkrétním modelu totiž hlavně záleží na celkovém ladění interiéru.