Nenašli jste v Praze ideální bydlení? Počkejte si na nový projekt – Rezidence Hadovitá!

Hledáte pro sebe a svou rodinu bydlení v Praze? Je pro vás atraktivní městská část Praha 4, ať už z důvodu blízkosti do zaměstnání nebo protože se tato část pomalu ale jistě stává novodobým centrem města? Možností k bydlení na Praze 4 jsou desítky, ať už ve stávajících domech nebo v nově realizovaných developerských projektech. Prohlédli jste si už všechny stavby, ale žádné bydlení vás nezaujalo? Nezoufejte, je tu žhavá novinka – developerský projekt Rezidence Hadovitá.

Zatím jen na papíře a v začátku výstavby

Ptáte se, jak je možné, že jste tento projekt při hledání přehlédli? Odpověď je jednoduchá – zatím žádný projekt nestojí. Jedná se o nové byty v Praze 4, které jsou zatím ve fázi příprav a výstavby. Už nyní je ale od prvních chvil jasné, že se jedná o ambiciózní a v jistých ohledech i unikátní architektonický projekt, který se nebojí žádné výzvy. To dokazuje i zvolená část, na které Rezidence Hadovitá vznikne.

Bydlení ve svahu na Michelské stráni

Většina developerů si pro své projekty vybírá rovné plochy, kde bude jednoduché postavit jakoukoliv stavbu. Nové byty v Michli ale budou postavené přímo na Michelské stráni, tedy na svažitém terénu. Podle toho bylo nutné i upravit architektonický vzhled budovy, tedy budov. Rezidence Hadovitá je souborem tří budov. Budovy jsou členité a přesně kopírují svažitý terén. Žádné zbytečné zásahy do přírody, ale z problému se vytvoří hlavní přednost. Toto byla výzva, kterou se povedlo splnit zkušeným architektům z Arx Studia. Detailní informace o městské části Praha 4 a plánovaných stavebních projektech, najdete zde.

Pro náročné rezidenty

Prodej bytů v Praze 4 v Rezidenci Hadovitá bude probíhat v několika fázích. I výstavba bude v několika fázích. Ve třech budovách vzniknou desítky nových bytů v dispozicích od skromnějších 2+kk až po rozlehlé 4+kk. Všechny byty mají dispoziční řešení interiéru podle nejnovějších architektonických trendů.