Ochutnejte o Vánocích víno Old Porter pink

Čas Vánoc klepe pomalu po roce na dveře a hospodyňky pomalu začínají přemýšlet nad štědrovečerním menu. Kromě krásně vonícího vánočního cukroví, lahodné večeře v podobě kapra s bramborovým salátem či jiných tradičních dobrot patří na stůl také kvalitní víno.

Ochutnejte o vánočních svátcích Old Porter pink

Slavnostní štědrovečerní večer si můžete zpestřit růžovým vínem Old Porter.  Svou vůní se řadí k aromatizovaným nápojům. Víno Old Porter bylo vyrobeno na bázi odrůdy Pedro Ximénez speciální a ojedinělou technologiií Rose. Na víně Vás zaujme růžová zářící barva s jemnými odlesky. Přičichnete-li k vínu, ucítíte vůni nezralých malin a brusinek. Fascinovat Vás bude komplexní aroma sušeného ovoce, které se snoubí s jemnou kyselinkou a delikátní sladkostí. Víno Old Porter pink je doporučováno jako aperitiv nebo digestiv. Můžete jej tedy podávat podobně jako koňak, calvados či bylinné likéry jako alkoholický nápoj po jídle. Digestiv podpoří trávení a utiší trávení. Digestiv doplňuje sníženou hladinu trávicích enzymů.

Skvostná vína Old Porter patří na slavnostní stůl

Výhoda vína Old Porter spočívá v tom, že může posloužit také jako aperitiv. Obvykle se pije jen tak s kostkami ledu pro osvěžení. Zvýrazní chuť sladkých pokrmů. V internetové prodejně společnosti BMC Brno www.oldporter.cz můžete víno Old Porter koupit také několik málo dnů před Štědrým dnem. Oblíbené není pouze růžové víno Old Porter, ale vyzkoušet můžete také bílé či červené víno této značky. Vína Old Porter pocházejí z regionu Montilla-Moriles. Doporučená teplota podávání je 8-10 °C. Obohaťte své chuťové pohárky těmito skvostnými víny a dopřejte si skutečný požitek o letošních Vánocích.